Nolur yardım edin kızlar 😞

patatessss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
553
293
26
Öncelikle iyi geceler ne yapacağımı bilemedim sizlere danışmak istedim öncelikle benim eşim oldukça saf ben acabamı dedikçe beni kötü düşünüyorsun insanlar neden öyle olsun diyerek beni suçlardı konuya giriyorum hemen bundan 7-8 ay öncesinde yemi tanıştığı biriyle (ortak tanıdıklarımız var ) ev aradığımızı taşınacağımızı söylemiş oda gelin benim evim var kendinizi toplayınca yıllık verirsiniz demiş ! Sadece demesiyle bile benim eşimde tam bir melek olmuş olup bütün güvenini tabiki kazanmış .. ben ne kadar daha yapmadı sadece söyledi deseydim de dinletemedim ama ev işi bir türlü gelmedi bu gün yarın evi boşaltacağım derken hep oyalandık eşimde 15 tl kadar birikmişimiz vardı ve araba almak istiyordu o fiyatalara olmayacağı İÇİN yine bu melek abimiz ( sonradan öğrendik ki tefecilik yapıyormuş ) ben size destek çıkarım siz bana ödersiniz eşim senet yapalım demiş olur muuu siz benim kardeşimsiniz diyor bir araba getiriyor bizimkine beğenirsen bu tanıdıktan alalım diyor sen bana parayı getir bende koyim üzerine diyor bizimkine yalvarıp yakardıysamda beni hep kötü düşünmekle suçladı !! Verdi ve sonu tahmin ettiğiniz gibi adam bizi dolandırdı ve o taşınacağımız evin kirasını vermeyiz parayı aldı dedik bari elektriğini suyunu üzerine aldı eşim ama bingoo adam kiracıymış ev benim diye kandırmış bizi ... araya bir sürü aracı soktuk ne kavga gürültüyle adama senet imzalattık ama adresi yazmıyor TC bilgisi tarihi imzası alınacak borç hepsi yazıyor eşim kimliğinin fotoğrafını da çekmiş bu arada ... yine ödeyeceğim bir kaç ay bekleyin dedi şimdi yüzsüz abimizden parayı istedikçe vermiyorum üzerime bişi yok ne bok yerseniz yiyin diyor açıkcası ve korona ayağına gerçekten paraya çok çok ihtiyacımız var ... avukata vermeye kalksak alınacak para ortada avukat bunun ne kadarını alır ? Yani şikayet etsem adam belalı eşimle uğraşır desem paramı asla yanına koymak istemiyorum ! Senet varken şikayet edebilirmiyim yine de ? Kendi üzerine bişi yok ailesiyle yaşıyor haciz koydurabilirmyiim ? Nolur yardım edin kızlar artık kafayı yemek üzereyim ..

Eşim bebekken babasını kaybettiği için her samimiyet kuran insan bizde abiniz babanız diyince malesef yelkenleri suya indiriyor ... ne yapabilirim sizce ..?
Hatalarla dolu her insan ya aileden sevgi gormemıs oluyor ya kucukken babası ölmüş oluyor. Hep bir bahaneleri var yaptıkları salaklıklara.

Oysa kabul etseler, bir salaklik yaptım ve bunu nasıl yaptım dıyıp sorgulayıp ozelestırı yapsalar hataya dusmeyecekler bir daha.

Ama iste dedıgım gıbı, kabullenmek agır geldigi ıcın habıre suc sevgi gostermeyen ailelerin falan oluyor.

Siz bile suan ofke yerine babası kucukken ölmüş diyip yaptıgı yanlısı goz ardı edip, dolandırana napacagınızı soruyorsunuz.
Dıyelım ki dolandıran buldu belasını, kocan yarın baskasına gene boyle kapılacak?

Ne yapabilirsiniz bilmiyorum ama kocanızı affetmeyin, sucu kabul edene kadar.

26 yaşında ve malesef annesi babası yok.. kendisinde uğraşırsa çok büyük olaylar olacak ve eşimin denetimi mevcut malesef kavga yüzünden alınmış ... Süpermen değilim tabi ama elimden geleni yapmak istiyorum çünkü onu bir yerde anlıyorum ailesizliği hep başka türlü kapatmaya çalışıyor çevrem varmış gibi yaparak ... Haklısınız ama sonuçta eksikte olsa bir belge var elimizde hiç mi işe yaramaz konuşmaların ekran fotoğrafları duruyor ve şuan o paraya gerçekten ihtiyacımız var ..

Hayır kesinlikle çok haklısınız kendi farkında olmaz mı ? Deyim yerindeyse itten pişman ne özürler diledi ama hatadan geri dönülmüyor malesef onun söylediği bir şey değil ben yakından gözlendiğim kadarıyla benim aileme çevreme karlı hani benimde tanıdığım var psikolojiyle çok şey yapıyor ama bu asla telafi edilecek bir davranış değil çok çektirdim bu konu yüzünden bakmayın yazmadığıma hayatını dar ettim bile bile faka basmaktı çünkü artık bir olur yolunu aramak istiyorum .

Üzerine birşey yoksa hiçbir sonuç çıkmaz.Ancak maaşlı bir işte çalışırsa maaşın az bir kısmına haciz koydurursunuz ama uzun iş zaten bu ara virüsten dolayı dava açılmıyor durduruldu

Allah yardımcın olsun, kurunun yanında yasta yanar derler ya sana uzuldum.
Insallah halledersınız

Üzerine birşey yoksa hiçbir sonuç çıkmaz.Ancak maaşlı bir işte çalışırsa maaşın az bir kısmına haciz koydurursunuz ama uzun iş zaten bu ara virüsten dolayı dava açılmıyor durduruldu
Sigortalı değil ama ailesiyle yaşıyor yani ailesi baya baya zengin evlerine haciz giderse tek televizyonla dahi çıkar paramız ... iş ki haciz gönderebilmekte ...

Allah yardımcın olsun, kurunun yanında yasta yanar derler ya sana uzuldum.
Insallah halledersınız
Çok teşekkür ederim inanın bende çok kavgalar ettim ama olan oldu çözülmesine bakıyorum içimden alevler çıkıyor yediremiyorum kendime ama işte çözüm yolu arıyorum kendimce ..

Senet var imzası borç tutarı tarihi tcsi hepsi var sadece adresi yok ve eşim ben atmadım der diye kimliğiyle beraber senetinde fotoğrafını çekmiş ..
Yahu be kadın sanane gene sen kötü olacaksın... Karışma boşver, annesi yok muş babası yok muş bunlar bahane ya. Senin eşin aklını kullanamıyor. Anne baba kardeş sevgisini sende yaşasın madem? benneyanginlargordum çok güzel Açıklamış durumu sana. Benim eşimde Beni dinlemedi benim haricimde başkalarının lafını dinledi beni kötü ilan ettide ne oldu,,? 250 bin TL çöp olan bana oldu akıl hocaları da kendi keyfinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…