Nolur yardım edin kızlar 😞

İhtar çekin nette de şu şekilde izah ediyor

Borcun ödenmesi için gönderilen ihtarname ile borçlu temerrüde düşürülür. Faizin ihtarname gönderilmesi ile işlemeye başladığı hallerde, ihtarnamenin borçlunun eline geçmesi ile temerrüt faizi işlemeye başlar.

Bu belge ile borçlu borcunu ödememekle hem davaya muhatap olacağını hem de asıl borcuna ek olarak mahkeme masrafları, faiz, avukatlık ücretleri gibi ek mali külfetlere katlanmak zorunda kalacağını öğrenecektir. İhtarname bu haliyle hem alacaklı hem de iyi niyetli borçlu için faydalı bir yoldur.

Bu belgedeki şablonlar doldurulmalı ve çıktısı alınarak imzalanmalıdır. Kanuna göre, ihtarnamenin yazılı halde olması yeterlidir. Bu belge, ileride doğabilecek diğer hukuki durumlara kesin delil oluşturması için iadeli taahhütlü mektup olarak ya da noter aracılığıyla gönderilebilir.
Bizde böyle sanıyorduk tamda dediğiniz gibi eski mesajları okuduysanız eğer ki arkadaşımızın biri sağolsun çok yardımcı oldu bu sürecin çok zor olduğunu yazmış ... gerçekten korkuyorum .. süresi bile çok zor geliyor ..

Adamı ezmiş ezmiş yerin dibine batırmışsınız. 10 çocuk doğurdum deseler inanır demişsiniz. Bu adamla neden evlendiniz ?

Adamı ezmiş ezmiş yerin dibine batırmışsınız. 10 çocuk doğurdum deseler inanır demişsiniz. Bu adamla neden evlendiniz ?
Saflıkla ezmenin ne alakası var ? Ben onun temiz düşüncelerini seviyorum ! Uyuşturucusu yok aldatması yok kurmayı yok hiç bir kötü alışkanlığı yok bana ailesine ilgili saygılı bunların herhangi bir önemi yok mu ?

X