nolur yardım edin bana hamile olup olmadığımı bilmek istiyorum.

ya bence kan testine para verne kadar dr git ultrasyonda çıkar zaten hamişsen 12 gün geçmiş gününü ben senin yerinde olsam dr giderdim boşuna kan testi yaptırma hem hamiş değilsende dr ne olduğunu söyler cnm

:roflol::roflol::roflol:ben her zamanki gibi belirti sorucam jeyyar ecrinn paylaşırmısın :sm_cool:

tabi canım bu ayın 5.de normalde adet olmam gerekiyordu fakat benim adetim ileri attığı için ha bugün olacam ha yarın olacam bekledim.ama hala olmadım bu zaman zarfı içinde ilk baslarda uykuya eyilim basladı halaa var.ne yemek istediğimi bilmiyorum.bi ara çok idrara çıkıodum ama enfeksiyon kapmıstım onla alakalıdır doktor ilaç verdi kullanmadım geçti,ama su andada eskisine göre fazla çıkıyorum.yorgunluk var bide üstümde normalde kıpur kıpır insanım ama yorgunluk halsizlik var.mide bulantım bas dönmem yok.ağzım kokuo bide.bazen adet oldum diyorum ama bakıyorum yok.sol kasığım ilk günlerde acıodu.bide geçen gün yataktan kalkarken aniden kalktım sağ kasığıma feci kıramp girdi. bunlar var..

canım çok sağol rabbim gönüne göre versinnn bebek yolda seninnn:1hug:

ay keske olsa yaa insallah hepimiz hamisizdirrrr

canım balsuratçım senin reglin geçtimi kaç gün geçti??

merhabalar ecrinin bahsettiği gibi aynı şikayetler ben dede var inş hamişizdir ecrin ama benim regil günüme daha 7 gün var.ben bu sabah dayanamayıp idarar testi yaptım moralim bozulduilk denemdi tecrübesizim sizce acele mi davrandım daha beklemeli miyiym bi r de adet günümden bir kaç gün kan testi sonuç verir mi?

canım ben senin adetinin 12 gün geçtiğini atlamışım.
yaw tatlım sen hiç durma sen direk doktora git kan testini dr. zaten yapıcak.
ama sen kesin hamişsin benim düşüncem bu:)

zfkaplancım insallah canım hamişizdir ..ama bence erken davranmıssın biraz bekle.çünkü adetin in geçmesi lazım diye biliyorum ama kimininde adetten önce çıkabiliomus.bide hamilelikle adet belirtileri aynımış.kanda belli olur ya kan testi yaptır ama biraz bekle bence.ben kan testi yaptıracam ama sigortam yeni baslıcak ondan çokta pahalı kan testi yerine yarın doktora gidicem ..en azından hamis değilsem neden geciktiğini falan anlarım.PERİHAN82 insallah canım herkesin gönlüne göre versin allah...ben yarın oktora gidicem bakalım..zf kaplancım baska ne gibi belirtilerin var??

ecrin35 inşallah hamişsin cnm benimde eltimde bu şekilde olmuştu ve hamişti inşallah sende hamişşsin allah gönlüne göre versin inşallah kendine dikkat et...sağlıcakla kal...

sağol caınım yaa insallah tüm istiyenlerin darıısı basına..

Canımcım bence sen hamilesin çünkü dediğin karamplar bende de var,benim teste çizgiler net çıktı, çarşamba gününe randevum var doktorla bakalım ne diyecek, inşallah her şey istediğin gibi olsun.:1rolleyes:

ayyy canım handecim hayırlı uğurlu olsun hayatım yaa benim çizgiler net değil ona çok üzülüyorum hadi yanıltıo duygusuylu geçinip gidiorm bende yarın gidicem doktora bakalım((((((sende baska ne tür belirtiler oldu ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…