nolur yardım edin bana hamile olup olmadığımı bilmek istiyorum.

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
merhabalar aranıza yeni katıldım .benim sorunum şu:eşim yeni askerden geldi geldiğinde adetimden 1 hafta geçmisti yani adet olup bitmisti.ve ayın 23.de yumurtlama günümdü.ilişkiye girdik.normalde adetim düzensiz ileri tarihlere atıor ama geçen ayın5.de adet oldum bu ay henüz olmadım 5 gün geçti..belirtiler var gibi sol kasığım acıyor bugün.asırı uyuyorum aksamları biraz üsüyorum sık idrara çıkıyorm.canım bisier istior am a ne istediğimi bilmiyorum.bide benim 1 hafta önce kasıntım yanmam olmustu akıntı geliodu doktor enfeksiyon kapmıssın dedi ilaç verdi fakat kullanmadım.su anda akıntım gelior ama kasıntı yanma yok.ya acaba hamilemiyim??adet olacakmısım gibi oluyorum ama gelmiyor???:1no2:

• Konu Sahibi EU1
canımcım bu kadar şüpheleniyosan bir test yapsana...belirtilerin var ama en kesini testtir canım...

• Konu Sahibi EU1
canim Neden Test Alip Yapmiyorsun.. Bunu En Güzel Böyle Anliyabilirisin.belirtiler Olabilir. Ama En Iyisi Test Yap.. Bizede Sonucunu Bildir.. Inş. Gönlündeki Olsun..

• Konu Sahibi EU1
neden test yapmıyorsun en azında şüphelerinden kurtulursun
adet ve hamilelik belirtileri birbirine çok benzer çünkü

• Konu Sahibi EU1
cnm bende şikayetler adetim 1 hafta geçtikten sonra başladı önce gaz şikayeti yaşadım ilerleyen haftalarda şikayetler değişiyor.idrara sık çıkmanın sebebi idrar enfeksiyonu olabilir dr verdiği ilaçları adet olana kadar başlama ve şimdi bi eczaneye git gebelik testi al ben 4. günün sonunda 2 çizgiyi çok net bi şekilde görmüştüm hadi hayırlısı:dance:

• Konu Sahibi EU1
Bazı belirti ve bulgular size bu sorunun cevabının "evet" olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösterir. Bunlar:

Beklenen adetin başlamaması

Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması)

Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda koyulaşma, memebaşında karıncalanma hissi

Karnın alt kısmında dolgunluk, şişkinlik ve bazen hassasiyet
*

Bulantı ve bazen kusma

Yorgunluk, uykuya eğilim, başdönmesi

Sık idrara çıkma

Vajina salgılarının artması

Bu belirtiler muhtemel bir gebeliğin habercisidir. Kesin bir gebelik varlığını göstermezler, zira başka durumlara bağlı da ortaya çıkabilirler. Kesin tanı için gebelik testi yapılmalı ve ultrasonda gebelik gözlenmelidir.ALINTIDIR...CANİM 5 GÜN GEÇTİYSE Bİ 5 GÜN SONRA TEST YAPMANI TAVSİYE EDERİM.

• Konu Sahibi EU1
izmir de yaşıyosun yanılmıyosam
gebelik testi alsana
hani bazen kırsalda yaşıyan arkadaşlar test bulamamaktan şikayetci ondan dedim
yap bi test hemen

• Konu Sahibi EU1
Canım bene en kısa zamanda hemen bir test yap
inşallah hamişsindir
haberlerini bekliyoruz burdan :dance:

• Konu Sahibi EU1
canim ben de gecen ay snein gibi akinti yuzunden hamileyim sanmistim ama dr dedi ki idrar yollarinda iltihap var dedi antibiyotik verdi 5 gun kullandim gecti..bence sen de kullanmalisin zaten hamilelikten supheleniyorsan dr ona gor yazar hamileler icin olan antibiyotiklerden..bence ihmal etme ki akinti gelio diyosun iltihaptandir..ama belki hamilesindir de bilemeyiz adetinin gecmesini bekle baska yapacak bisey yok...

bazende psikolojik oluyor bu belirtiler
ama
için içini yemektense al bi test yap
olmadı sağlık ocağına git
ihtimallere bırakmaktan daha iyi değilmi

canlarım hepinizin yeni okudum yazılaınızı.3 kere idrar testi yaptım 3.dede 2.çizgi silik çıktı..adetim de çok geçti.belirtilerim su an fazla yok ama göbeğim titri gibi oluo:)komik ama dün öle oldu.biraz daha bekleyiyim ben dimi.offff enfeksiyonum geçti su an ..ya o 2.ci çizginin silik olması ne yaa

canım en güzeli kan tahlili yaptırmak ama çıkmazsada hayal kırıklığı.3 kere idrar testi yaptırdım 3.dede 2.ci çizgi silik

canım günün baya geçmiş bence silik diil gayet net olarak çıkmalıydı test.. bende en yiisi sen bir dr a görün. nolur nolmaz.. baya bir gecikme var çünki..

senin nasıl silikmi çıktı perihancım?3 kere yeptım neden normal çıkmıo yaa ona üzülüyorum daha ne kadar yapacam ki test test test off

canım belirtilerin hamile olduğuna işaret ediyor. fakat sen test al yap canım
ben adetten günümden birgün önce yaptım çıktı eğer varsa muhakkak çıkar.
hayırlı haberler inşallah.a.s.

senin nasıl silikmi çıktı perihancım?3 kere yeptım neden normal çıkmıo yaa ona üzülüyorum daha ne kadar yapacam ki test test test off

evet canım çok az silik çıktı ben hemen iki gün sonra kan testi yaptırdım. sende yaptır canım vakit kaybetme.

peki napalım ya kıyacaz basacaz parayı hem bebiş daha önemli..

canım hamılesin sen merak etme bendede aynısı cıkmıştı gebeydim

20 ytl civarında birşey zaten. olmadı hataneye git doktora günüm geçti de o zaten direk yapıyor kan testini sağlık karnesi karşılar.

baranınannesi tesekkür ederim iyyy canım benim..perihancım sigortam yeni baslıycak 3 ay kadarda faydalanamıyorum.özele gittim sordum 50 ytl dediler kana yaptırmadım.o zaman pazartesi devlet hastanesine gideyim böle böle die anlatayım yaparlarmı devletti kan tahlili?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…