Nolur dua edin çok korkuyorum

Laviniada

Guru
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013
1.218
643
kızlar çok sıkıntılı bir evlilik yaşadım bitirdim o dönemlerde ağır travma yaşadım ne psikolog ne psikiyatr fayda etmedi sürekli içimde bi sıkıntı nefes alamama bütün vücudumda titreme oldu boşandıktan sonra da herşey üst üste geldi bir kaza bir kaç düşme sonucu kalça ve bacağı bir arada tutan eklem kemiklerim kırıldı sakat kalacaktım neredeyse ameliyat oldum aylarca yattım tam düzeldim şimdide çenemin altında dile bağlı kist olduğunu öğrendim aslında boşandıktan sonra oluşmuş ama bana gıdık gibi gelmişti sonra kuzenim farketti ayağa kalkınca doktora gittim ve öğrenmiş oldum şuan 3 cm büyüklüğünde ameliyattan başka çaresi yok dedi gittiğim doktorlar ama ben ameliyat olmaktan çok korkuyorum tam psilikolojikmen rahatlamıştım ama şuan çok daha kötü oldum. Bu kist büyemese bile durdukça kansere dönebilirmiş. Lütfen bana dua edin ya da bu kisti küçültecek dua bilen varsa yardım etsin. Çok korkuyorum bu ameliyattan kendimi şuan hazır hissetmiyorum sizlerin yardımına ihtiyacım var. Şimdiden herkesten Allah razı olsun .

Yasadigin onca sey yaninda bu kisti kucucuk bir seymis gibi dusun. Gidigin azalacagi icin estetik oluyorum diye dusunerek kendini rahatlatabilirsin. Durmasi kesinlikle daha sakincali. Biran once ameliyatini ol. Kendine dikkat et.

kızlar çok sıkıntılı bir evlilik yaşadım bitirdim o dönemlerde ağır travma yaşadım ne psikolog ne psikiyatr fayda etmedi sürekli içimde bi sıkıntı nefes alamama bütün vücudumda titreme oldu boşandıktan sonra da herşey üst üste geldi bir kaza bir kaç düşme sonucu kalça ve bacağı bir arada tutan eklem kemiklerim kırıldı sakat kalacaktım neredeyse ameliyat oldum aylarca yattım tam düzeldim şimdide çenemin altında dile bağlı kist olduğunu öğrendim aslında boşandıktan sonra oluşmuş ama bana gıdık gibi gelmişti sonra kuzenim farketti ayağa kalkınca doktora gittim ve öğrenmiş oldum şuan 3 cm büyüklüğünde ameliyattan başka çaresi yok dedi gittiğim doktorlar ama ben ameliyat olmaktan çok korkuyorum tam psilikolojikmen rahatlamıştım ama şuan çok daha kötü oldum. Bu kist büyemese bile durdukça kansere dönebilirmiş. Lütfen bana dua edin ya da bu kisti küçültecek dua bilen varsa yardım etsin. Çok korkuyorum bu ameliyattan kendimi şuan hazır hissetmiyorum sizlerin yardımına ihtiyacım var. Şimdiden herkesten Allah razı olsun .
Üst üste sıkıntılar yaşamışsınız. Benim tavsiyem sadaka çıkarın. Az veya çok, durumunuza göre bir fakiri doyurun, giydirin, vs. Allah yardımcınız olsun.

Yasadigin onca sey yaninda bu kisti kucucuk bir seymis gibi dusun. Gidigin azalacagi icin estetik oluyorum diye dusunerek kendini rahatlatabilirsin. Durmasi kesinlikle daha sakincali. Biran once ameliyatini ol. Kendine dikkat et.
Bende öyle düşünüyorum canım mecbur olduğum yada olmak zorunda kalacağım için ama o gün ve saat geldiğinde inan çok kötü olacagım

Rabbim yardımcın olsun:dua:
Eğer ki aldırmak deva olacaksa elbette aldır. Bir gün iki gün ağrın olur en fazla.
Ama kalırsa Allah esirgesin hergün ya kansere dönüşürse korkusuyla yaşayacaksın:KK43:

Rabbim yardımcın olsun:dua:
Eğer ki aldırmak deva olacaksa elbette aldır. Bir gün iki gün ağrın olur en fazla.
Ama kalırsa Allah esirgesin hergün ya kansere dönüşürse korkusuyla yaşayacaksın:KK43:
Haklısın canım ama ameliyata girmeye korkuyorum girdikten sonra zaten birşey hissetmiyorsun

neleri atlatmışsınız bunu da atlatacaksınız :KK66:
artık herkesin vücudunda kistler çıkıyor ve kanser ihtimalini her zaman söyler doktorlar.

iyi düşünün iyi olsun ufacık bir ameliyat sadece hiç merak etmeyin, bol bol dua edin kalbinizi rahatlatın.

neleri atlatmışsınız bunu da atlatacaksınız :KK66:
artık herkesin vücudunda kistler çıkıyor ve kanser ihtimalini her zaman söyler doktorlar.

iyi düşünün iyi olsun ufacık bir ameliyat sadece hiç merak etmeyin, bol bol dua edin kalbinizi rahatlatın.
Zaten ne dışarı çıkasım var ne birşey yiyesim var ne içesim var anca dua ediyorum ve psikoloğa başladım ilaç kullanıyorum.o ilaçlar olmasa uyuyamıyorum nefes alamıyorum vücudum buz gibi kaskatı kesiliyor sürekli dua ediyorum. Bir de bu bende 1,5 senedir vardı ama biz gıdık sandık kilo almıştım o dönemlerde eski fotoğraflara bakıyorum hemen hemen aynı gibi ya da birazcık daha büyümüş gibi.. doktor küçülecegini sanmıyorum ama büyümese böyle de uzun süre kalsa kansere dönüştürebilir dedi ben kendimi hazır hissedene kadar umarım kötüye çevirmez.

Kızlar sürekli dua ediyorum korkumu yenmek için ve ameliyata girebilmek için ne olur sizlerde benim için okuyun dualarınızı eksik etmeyin düşünmekten uyuyamıyorum ilaçlarla bile.. nedense kötü birşey olacakmış gibi hissediyorum. Lütfen dualarınızı esirgemeyin benden Allah rızası İçin .

7 ayet-el kürsi okudum sizin için. Ameliyat fikri sizde panik atak yaratmış. Riskli bir ameliyat değil gibi. Ben 2 kere ameliyat oldum , arkadaşım çok ağır ameliyatlar geçirdi şimdi unuttuk bile sadece izleri kaldı. Inan zaten sen bir şey anlamayacaksın uyuyup uyanacaksın sadece. Dışarıda bekleyene zor ameliyat olana değil ki .. Icini ferah tut biraz rahatla insanlar ne ağır ameliyatlardan çıkıyor inan korkulacak bir şey yok

X