nolur bildiklerinizi benimle de paylaşın

minta123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2016
822
453
arkadaşlar en son 53tüm hoop 55 oldum . boyum zaten 155 . :KK43: çok kötüyüm . hızlı zayflatan bildiğiniz bir diyet var mı , ya da zayıflamaya yardımcı olan bildiğiniz bir şey . Resmen şekilsiz oldum ya . göbekli bir hatun olmak istemiyorum ama yol gösterenim yok. zayıflayanlar yok mu hiç aranız da .yardımlarınızı bekliyorum Allah rızası için , kendimi berbat hissediyorum

bi kere az uyucaksn emziren anne olarak ne bulursam yiyorum eşimin 2katı yiyorum ama sabit kalıyo kilom çünkü çok az uyuyorum :))

İnternette bir sürü video var zayıflamak için. Ekmeği tatlıyı abur cuburu azaltıp o hareketleri yapınca mutlaka veriyosun kilo. Benim de bir iki kilo vermem lazım da acayip üşeniyorum bu aralar.

Benim yaptığım şeyi anlatayım hemen,
Sabahları yarım litre suya bir çay kaşığı elma sirkesi onu içiyorum.
Mutlaka şekersiz Türk kahvesi.
Bu ikisi biriken ödemi,zehiri,toksini attığı için göbek bölgeni hafifletecek.
Olay sadece göbekse çok işe yarar bunlar.
Ben bi ara kilo almıştım sadece bunları yaparak bile çok fayda gördüm.
Mekik de çekebiliyorsan sabah akşam yapabildiğin kadar yap.

göbek basen ne ararsan :)

49 kiloyum.
Akşam 7 den sonra yemem. Kahvaltıda çok iyi beslenirim. Öğlen ve akşam abartmam. Akşam yemeğinden önce çay ve çikolata arası veririm yaz dönemlerinde çay ve çikolata yerin meyve yerim.
Bunun dışında ekmek ve şeker tüketmem.
Yediğim yemekler genelde zeytinyağlı yemekler olur. Pilav yemem, onun yerine bulgur pilavı tüketirim. Poğaça ve börek yemem. Arada bir pizza yerim.
Yediklerinizin miktarı çok değil az olsun buna dikkat edin. Ha birde bol su tükettin ve tabikide spor spor spor yapın. Ben mesela bisiklet yapıyorum. :KK66:

49 kiloyum.
Akşam 7 den sonra yemem. Kahvaltıda çok iyi beslenirim. Öğlen ve akşam abartmam. Akşam yemeğinden önce çay ve çikolata arası veririm yaz dönemlerinde çay ve çikolata yerin meyve yerim.
Bunun dışında ekmek ve şeker tüketmem.
Yediğim yemekler genelde zeytinyağlı yemekler olur. Pilav yemem, onun yerine bulgur pilavı tüketirim. Poğaça ve börek yemem. Arada bir pizza yerim.
Yediklerinizin miktarı çok değil az olsun buna dikkat edin. Ha birde bol su tükettin ve tabikide spor spor spor yapın. Ben mesela bisiklet yapıyorum. :KK66:
allah izin verirse evde başlıcam spor yapmaya :)

Bol yağlı veya margarinle yapılmış yemeklerden uzak durun.

Abur cubur tüketmeyin.

Aşırı kola vs. içmeyin.

Bol su için.

Çok sık yağlı hamur işleri yemeyin.

Salata, doğal ev yapımı yoğurt, meyve gibi ürünler tüketin.

Az yiyin. Geç saatlerde birşey yemeyin.

Kızartmadan uzak durun, mümkün olduğunca.

Ailece yıllardır kilolarımız sabit ve ideal. Bu şekilde beslenmeyi alışkanlık haline getirirseniz, diyete gerek kalmıyor...

hizli zayiflatan bisey ariyorsan hizli da kilo alirsin.. uzun vadede protein agirlikli beslenmek disinda bir cozum yokkkk... her yolu denemis biri olarak soyluyorum

Yarım litreye 1 çay kaşığı mı? Sabah kalkar kalkmaz değil mi?
Türk kahvesi de kahvaltıdan önce mi, aç karnına mı yani?
Göbek konusunda rekor bendedir eminim, ondan soruyorum:KK48:

Bikaç kilo için ne bu panik senede 20 kilo alıp veren ben için tuhaf yani :KK48: bikaç kilo altı üstü azıcık dikkat etsen verirsin zaten, hiçbişey yapmayıp tatlı ekmek makarna pilavı kessen 3 ayda tamam, sıkma canını :KK66:

jillianı denedim de geldim terden ölüyorum , işe yarayacak gibi görünüyor
Kızartma, abur cubur, hamurişi, pirinç pilavı, ekmek vb. Bunlar hayatımda yok gibi. Ağır bir spor da yapmıyorum ama 48e düştüğümden beri hep aynıyım. Kilo korumak zor bir şey değil yeter ki yeme alışkanlığını değiştir. Diyet yapıp sonradan eski yeme düzenine dönme. Yağsız et süt ürünleri ve bol sebze ye. Diğerlerini yeme. :)

X