nolur bi bakın aldatıldımmı şim di yani!!!

kiss mee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
52
0
38
arkadaşlar dün gece ben eşim için ezanı beklerken geçmişe bi baktım ki eşim facebook üye olmuş yaklaşık 5 gün önce ve hamen bi kaç bayana aerkadaşlık onayı göndermiş kabul etmeleri için ve msn şifrsini çözdüm zaten bana çok güven biri diildir herzaman kuşkulanırdım ama yeter artık gşimdi
daha bişey belli etmedim oruç die ama akşam konuşmak istiyoerum ve bu işi artık bitirmek istedigimi sölicem çünki iice soguklaştı ben uzunzamandır evliligimi düzeltme adına mücadele verirken o fırsatını buldumu muhakkak sanal ta bi halt karıştırıyor gözü dışarda ve güvenim itimadım sevgim saygım biitti
çok kızgınım ona artık düzelse bile hep bunlar aklıma gelicek o heyacanı sevgiyi bidaha yakalayamicaz çünki dün anladım ki
gözü dışarda ve farklı hayallerin peşinde

ve henüz 1
buşuksenelik evliyizve kızımız var 7 aylık güven olmadan olmaz sanırım bugün akşam konuşucam ama bi rkezde fikirlerinizi almak istedim nolur bişeyler söleyn
bi yol gösterin konuşmamada onu havaya sokmak istemiorum aciz kadın gibide davranmak istemiorum çocukçada kavga etmek istemiorum nasıl bi konuşma önerirsiniz yaaaa

gözü dışarda ve farklı hayallerin peşinde

Ya bu erkekler neden böyle yaa

ne desem boş eşini en iyi sen taniyorsun ama kaybetme korkusunu biraz yaşat istersen....

canım bende facebook uyesıyım, sımdı ıkı cesıt arkadaslık teklıfı gonderen var, ya sızı okul donemlerınden tanıyanlar mahalle vs o sekılde tanıyanlar var, bıde affedersınız bı ıs cıkar mı dıe sıteye gıren erkek ve bayanlar var, profıl resımlerı bıle cok tahrık etmeye yonelıkklava: eger bahsettıgım ıkıncı grup hatunlardansa haklısınız, eger deılse hımm nerden arkadasın dıe sorabılırsınız; ama bahsettıgınız gıbı daha oncesı varsa burada karar sızın, bebegınızde oldugu ıcın bısey dıyemıyorum, Allah yardımcınız olsun

Bende facebook üyesiyim ve sadece arkadaş listemde tanıdığım arkadaşların var ama eski arkadaşlarımıda buldum bu site sayesinde hemen karar vermeyimn belki eski bir arkdaşıdır ama yinede sakince konuşun derim sorun ama suçlayarak değil..facebook kullanma amacına göre değişen bir site ama uygun kullanıldığında sorun yok kişinin nasıl kullnadığına bağlı tabi buda..

canım yaa güvenmiyormuş gibi konuşma.sadece lafın arasında deki ''herkeste bi facebook çılgınlığı var,sen de üye oldun mu veya eski arkadaşlarla görüşmek için iyi bi fırsat olbilir ''deyip önce bi ağzını ara.bakalım ne diycek saklıcak mı yoksa herşeyi anlatacak mı.ona göre konuşmana devam edersin.erkekler güven konusunda çok hassastır heleki gerçekten dürüst bi insansa.

ınternet cıktı kadınların huzuru bozuldu.....

eşler kadınlara ayırması gereken vaktı baska kısılere ayırıyor
bıraz daha takıp et kıme nasıl arkadaşlık etmışş

arkadaşım msn şifresini nasıl çözdün bana bi anlatsana tek tek çünkü eşim benden msn nini gizliyor benim msn im yok diyor ama ben buldum birde o anlamadan şifresini bulursam çok iyi olacam en azından enayi olmadığımı kanıtlayacağım

bende aynı durumdayım nasıl bulcaz bu şifreleri yaa

Bilgisayara kurulan casus programlar var... Site içinde bi araştırın ... Ancak bu tür programlarla bulabilirsiniz....

Bilgisayara kurulan casus programlar var... Site içinde bi araştırın ... Ancak bu tür programlarla bulabilirsiniz....

bu program olsa benim bilgisayarda boşanmaya sebeb olur valla herşeyi kaydediyormuş. bunun bedava indirileni yokmuki pahalı ya venüscüm bilgin için saol daha pratik msn şifresi kırma yöntemi bilen varmıki konu dışına çıktıım için özür ama erkekler hep aynı bence eşleri evde yoksa nette nerdeler meçhul her eve bi casus programı lazım derim :)

arkadasım madem mutsuzdun neden bebek yaptın ya?şimdi o bebek özlem içinde baba beklicek ona gitse seni özlicek babasızlık annesizlik nedir görücek...belki sen ve ayrılcagın eşin yeni hayatlar kurup evlenip mutlu olacaksınız ama ya o bebek om utlu olucak mı sanıyorsun bence iyi düşün ani davranma.konuş eşinle arayı düzeltmeye calış dayan bakalım daha cok yeni evlisin bene n cok bebeklere üzülüyorum keşke evlilik oturmadan bebeğe karar vermeseydin.

herseyden emın olmadan bu kararı verme arstır kendın hemen konuşma elinde kesin seni aldattığa daır delillerın olsun bence bebk için de son sanş vermiş olusun böylelıkle .çok üzülüyorum yaaa .evlilik ne demek ya bakıyorumda herkeste bır sorun var...ma aldatılmak deyınce bı dururum yaa.olamaz olursada benı bırdaha bulamaz...

interneti erkeklere uzak tutmak lazim benim anladigim bu...
evleneyim eve internet baglantirmicam.. cünki bu internette hersey okadar basitlestiki
erkekler görüyor o basit kadin resimlerini akillari baslarindan gidiyor
af edersiniz ama iplerini kisa tutmak lazim nolur nolmaz erkek milleti sonucta
. canim sende bir facebook yüzünden yuvani yikmaya kalkma yaptigi adiligin hesabini zor
gerekirse o bilgisayari kafasinda kirarsin...

arkadşlar msn şifresi kırmak bir suçtur.yapmak istediğiniz amacınız eşlerinizin ne yaptığını öğrenmek adına bile olsa.modlar sanırım görmediler.geçen bu konuya yakın bir konu olduğunda modlar konuyu kilitlediler.haberiniz olsun.sevgiler.

Bence hemen karar vermeyin, bende facebook'a üyeyim. Okul arkadaşlarım görünce bana arkadaşlık teklifi atıyorlar. Bence eski okul arkadaşı falan olabilir. Hemen yargılamayın. Önce bir konuşun. Sonra canına okursunuz.

evet burda hack yöntemleri yasak bu tür bilgiler vermesseniz memnun oluruz:)

ah be güzelim,eve bağlattırmamak çözüm olsa keşke. istese sanki başka türlü yapamayacak. insanın içinde olmaya görsün ne yapar eder yine yapar. yasaklar ancak daha çok cezbetmekten başka işe yaramaz..

facebook 'u partnerlik, arkadaşlık amaçlı kulananlar yüzünden , facebook üyesiyim demeye dilim varmıyoo. bununda suyunu çıkardılar. çetrefilli işlere gerek yok, alın karşınıza sakin olmaya çalışarak içinizdekini söyleyin. yaptığının kötü olmadığını iddia ederse " tamam o zaman bende üye olayım ve arkadaşlık yapayım " deyin....

eşinizle konuşarak evliliğinizi düzeltmeye çalışın lütfen...
kızınızı düşünün..mantıklı olun biraz...
sorununuz neyse,konuşarak,anlaşarak halletmeye çalışın...
ama sevgi,saygı,güven bittiyse zaten çırpınmanın anlamı yok..
ama siz sinirden böyle diyorsunuz sanırım...
iyice düşünmeden,anlamadan,dinlemeden karar vermeyin...
önce eşinizle konuşun..
eminim orta yolu bulursunuz...
sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…