Nolur bana yardım edin :(

Kızlar sağ alt karında ne var ? Yumurtalık falan mı kasık değil göbek deliğinin yanı ve yanının altı hep sağda ağrım oluyo ve bastırınca karın da sanki bişey dalgalaniyo gacır gucur ses cikiyo ve hep ağrı orda var ağrı da değil sızlama sanki içerden bıçakla kesiyolar bilen varsa nolur yardımcı olsun canım çok yanıyor tüpler demi sıkıntı vardır ? Yada yumurtalıkta falan çok korkuyorum çünkü ağrı hiç dinmiyor ve ultrasonda tomografide falan hiç bir şey çıkmıyor mantar enfeksiyonum var o mu vuruyor acaba ama hep sağ taraf ağrıyor solda hiç bir şey yok çok canım acıyor nereye hangi bölüme gidicem bilmiyorum rahim filmi çektirmeme gerek bir durum var mıdır bagirsaklarda bişey olsa ultrasonda gözükürdu sanırım
Merhaba, doktora gidip tekrar görünmenizi öneririm. Aynı şikayetler ve üzerine bulantı mide yanmaları ile 3 gün doktor doktor gezerek en son apandisit sorunu yaşadığımı öğrendim. Apandisit ten şüphelenmedikleri zaman bakmıyor o yüzden bir sormalısınız

İnşallah bir daha yaşamazsınız aynı sıkıntıyı ilaç ismi buradan yazamıyorsunuz değil mi yazabilseniz Ben de dr sorup alırdım
Yanı bilmiyorum burdan yazılıyor mu ama zaten burdan yazsam da reçetesiz alınan bisey degil bilmiyorum yazayım da eger yasaksa uyarı alırım yada gören arkadaşlar uyarır flagyl diye bir antibiyotik ben 10 gun kullandım yalnız ne bakterisi çıkarsa çıksın duyarlı mi diye doktorların bakması bakteriye göre antibiyotik vermesi lazım zaten kafanıza göre kullanamazsınız cunku faydadan çok yanlış kullanımda zarar verir siz sorun uygunsa zaten kullanırsınız

Merhaba, doktora gidip tekrar görünmenizi öneririm. Aynı şikayetler ve üzerine bulantı mide yanmaları ile 3 gün doktor doktor gezerek en son apandisit sorunu yaşadığımı öğrendim. Apandisit ten şüphelenmedikleri zaman bakmıyor o yüzden bir sormalısınız
Benim tüm tetkiklerim yapıldı apandisit yok Allah’a sukur size çok geçmiş olsun Allah yaşatmasın bir daha inşallah. Ben de enfeksiyon varmış sukur bitti

Benim tüm tetkiklerim yapıldı apandisit yok Allah’a sukur size çok geçmiş olsun Allah yaşatmasın bir daha inşallah. Ben de enfeksiyon varmış sukur bitti
Çok çok teşekkür ederim tabii ki doktora soracağım Öyle kullanacağım Allah razı olsun Allah bir daha da size o sıkıntıları yaşatmasın inşallah Rabbim beni de tez vakitte şifasına kavuştursun dilerim amin

Çok çok teşekkür ederim tabii ki doktora soracağım Öyle kullanacağım Allah razı olsun Allah bir daha da size o sıkıntıları yaşatmasın inşallah Rabbim beni de tez vakitte şifasına kavuştursun dilerim amin
Aminnn canım inşallah Allah hepimizden Razı olsun inşallah şifa versin bekleyen herkese tez vakitte 🌺🤲🏻

X