Nolur bana yardım edin :(

Benim şansımdan çevremdeki arkadaşlarımın hepsi hamilelik için uğraşıyor onlardan duyup yaptım ama boşuna para verdim oda olmadı.folik asit iç dediler içiyorum d vitamini iç dediler onu da içiyorum neden olmuyor anlamadım
Bir gebenin günlüğü sayfasını takip al ebru ablayla iletişime geç ovulasyon testini kullan hamile kalırsın en kısa zamanda inşallah ❤️

Sen kullanıyormusun peki?yada kullanıp hamile kalan arkadaşların çevren oldumu
Canım ben daha bekardim onu takip ediyordum ebru ablanın ovulasyon testini alıp kullanıp hiç çocuğun olmicak diyen doktorlardan sonra ilk ayda hamile kalan çok kadın var uzun süredir takip ediyorum sen onun testini almasan bile sana her konuda yardımcı oluyor ben de bu ay aldım ilk defa kullandım yumurtlama gününü de gördüm çok şükür sen bı bak sayfasına paylaşıyor gebelik haberi veren kadınları belirtileri kaç gün ilişki yaşadıkları ne sorunu oldukları hepsini yazıyor paylasiyor

Canım ben daha bekardim onu takip ediyordum ebru ablanın ovulasyon testini alıp kullanıp hiç çocuğun olmicak diyen doktorlardan sonra ilk ayda hamile kalan çok kadın var uzun süredir takip ediyorum sen onun testini almasan bile sana her konuda yardımcı oluyor ben de bu ay aldım ilk defa kullandım yumurtlama gününü de gördüm çok şükür sen bı bak sayfasına paylaşıyor gebelik haberi veren kadınları belirtileri kaç gün ilişki yaşadıkları ne sorunu oldukları hepsini yazıyor paylasiyor
Tmm teşekkür ederim peki sen mfk yı duydun mu

Hmmm ay bana da yapmaz dedi. Hangisi dogru 🙄
Doktorlar iste 😅 bir senede gezmedigim doktor kalmadı hepsi farklı şeyler söylüyor biri der tatlı ye bisey olmaz mantar beslenmez onunla biri de der ki pirinç yeme ekmek yeme hamur işi yeme meyve yeme tatlı hiç bir sey yeme hadi gel kime İnan

Doktorlar iste 😅 bir senede gezmedigim doktor kalmadı hepsi farklı şeyler söylüyor biri der tatlı ye bisey olmaz mantar beslenmez onunla biri de der ki pirinç yeme ekmek yeme hamur işi yeme meyve yeme tatlı hiç bir sey yeme hadi gel kime İnan
Onlara da hak vermek lazim arastirmqlar tip alaninda her gecen gun degisiyo yenileniyo.Bugun faydali denilen sey yarin zararli oldugu tespit edilebiliyor.

Kızlar sağ alt karında ne var ? Yumurtalık falan mı kasık değil göbek deliğinin yanı ve yanının altı hep sağda ağrım oluyo ve bastırınca karın da sanki bişey dalgalaniyo gacır gucur ses cikiyo ve hep ağrı orda var ağrı da değil sızlama sanki içerden bıçakla kesiyolar bilen varsa nolur yardımcı olsun canım çok yanıyor tüpler demi sıkıntı vardır ? Yada yumurtalıkta falan çok korkuyorum çünkü ağrı hiç dinmiyor ve ultrasonda tomografide falan hiç bir şey çıkmıyor mantar enfeksiyonum var o mu vuruyor acaba ama hep sağ taraf ağrıyor solda hiç bir şey yok çok canım acıyor nereye hangi bölüme gidicem bilmiyorum rahim filmi çektirmeme gerek bir durum var mıdır bagirsaklarda bişey olsa ultrasonda gözükürdu sanırım
Merhabalar sizin durumunuzla benzer bir şey yaşıyorum. Ama benimkisi solda değil sağda dediğiniz gibi kasık değil leğen kemiği çaprazında yani böyle göbek deliğini baz alırsanız göbek deliğinin çapraz olarak yarım karış altı gibi ama çaprazı. Benim kramp burkulma tarzında.
Dayanılmayacak oluyor benimkisi Sürekli yatıyorum hastaneye gidiyorum acillik oluyorum karım filmi çekiyorlar kan tahlili aşırı gaz var deyip geri gönderiyorlar polikliniklere vesaire Gidin diyorlar böyle bir kısır döngüye girdim. Sizin de kramp şeklinde mi oluyor acaba. Bu arada adet dönemim de daha sık oluyor şuan adet 6. Gün ama çoktan kan kesildi. 2 gün kadar adet oldum sadece

Merhabalar sizin durumunuzla benzer bir şey yaşıyorum. Ama benimkisi solda değil sağda dediğiniz gibi kasık değil leğen kemiği çaprazında yani böyle göbek deliğini baz alırsanız göbek deliğinin çapraz olarak yarım karış altı gibi ama çaprazı. Benim kramp burkulma tarzında.
Dayanılmayacak oluyor benimkisi Sürekli yatıyorum hastaneye gidiyorum acillik oluyorum karım filmi çekiyorlar kan tahlili aşırı gaz var deyip geri gönderiyorlar polikliniklere vesaire Gidin diyorlar böyle bir kısır döngüye girdim. Sizin de kramp şeklinde mi oluyor acaba. Bu arada adet dönemim de daha sık oluyor şuan adet 6. Gün ama çoktan kan kesildi. 2 gün kadar adet oldum sadece
Bende sancı şeklinde oluyordu igne batıyordu sanki

X