Niyeti nedir, instagram beğeni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ciddi bir ilişkisi olsa bu şekilde önüne gelene beğeni atmasını nasıl kaldırabilir partneri 🤦🏻‍♀️
Madem çok beğendin bunu bir dersin olarak gördün e Özakman beğeni yerine mesaj atsan artık baktın yok olmuyo düşünmezsin arabamı diye

Erkekleri anlamak zor niyeti nedir sizce? Hayatında biri olsa böyle yapmazdı bence. Ama cidden amacını anlayamadım, ona yürüdüğümü çok iyi anladı bence
Asıl sizin niyetiniz ne 😂 Adım atıp duran sizsiniz?
Beğenmemiştir, ilişki istemiyordur, ilgisini çeken biri değilsinizdir?

bence adamın sevgilisi var.
Ama sende bi köşede dur diye beğenine karşılık veriyor şimdilik .
Diğer bir ihtimal dalga geçiyor ,
Yani ondan mesaj beklediğini biliyor ,ama inatla yazmayıp kafa buluyor.
Bu arada azmine hayran kaldım 😂

Ciddi bir ilişkisi olsa bu şekilde önüne gelene beğeni atmasını nasıl kaldırabilir partneri 🤦🏻‍♀️
Partneri nasıl görebilir ki beğeni attığını? Erkekler böyle konularda boş kalmazlar bu süreye kadar çoktan bir adım gelirdi alakasız mesaj bile atarlar yani. Sana mesaj atmıyor çünkü sevgilisi var ve sevgilisinin yanındayken yazman onun için problem olur

Asıl sizin niyetiniz ne 😂 Adım atıp duran sizsiniz?
Beğenmemiştir, ilişki istemiyordur, ilgisini çeken biri değilsinizdir?
Niyetimin belli olduğunu düşünüyorum, partneri yoksa tanışmak ? Bazıları gibi sürekli birileriyle flörtleşen biri değilim ? Ayrıca adım atmanın kadını erkeği olduğunu sanmıyorum

Niyetimin belli olduğunu düşünüyorum, partneri yoksa tanışmak ? Bazıları gibi sürekli birileriyle flörtleşen biri değilim ? Ayrıca adım atmanın kadını erkeği olduğunu sanmıyorum
Peki niyetinizi anlamış varsayalım, belli ki size bir adım atmak istememiş. Ayıp olmasın diye bi like atıp geçmiş. İsteyen insan harekete geçer çünkü... En başta "anlamıyorum, erkekler neden böyle" demişsiniz ya, anlaşılmayacak bir şey yok demek istedim. Her "like" atanla ilişkiye başlamak zorunda değil adam sonuçta.
Siz de salın, gerek yok daha fazla adım atmaya bence.

Hayatımda olan adam tanımadığı bir kıza beğeni atsa ortalığı yıkarım :)
Kime beğeni atmış diye herkes tek tek kontrol etmiyor . Birde sürekli beğeni atınca düşeceğine inanmaniz ilginç . Ya da ben 27 yaşında olduğum icin mi bu işlerden anlamıyorum . Yaşlandım herhalde 😅

Tmm sen çocuğu beğendin yürüdün lakin çocugun tarzı değilsen o hoşlanmamişsa napabilir sessiz kalır tabiki veya sevdiği başka biri var..oturup bunu düşünme kızçem.. yeni adaylarla yola devam hayat kısa..sevgiler

Benim şu an evlilik yolunda olduğum erkek arkadaşımla ilişkim bu şekilde başladı. Methini duyuyorum, adını duyuyorum, hesabı açık, fotoğraflara bakıyorum acayip yükseliyorum filan... Hikayelere bakmaya başladım, o da benimkilere bakıyordu. Hikayeler üzerinden bu şekilde flörtleştik bir süre aynen sizinki gibi. Bekliyorum yazacak diye, yoook yazmıyor. En son dedim, kızım saldır. Bir hikaye atmıştı, baklava filan, "Sizce neredeyim?" yazmış. Benim cevap: "Maraş?" :KK43:((( İlk mesajım buydu. İyi ki bu kız biraz salak deyip yazmamazlik yapmadı. Şimdi evlilik planları yapıyoruz. 🤗 Şu an ara sıra sorarım ben yazmadan yazmayacak mıydın, diye. Kesinlikle yazmayacaktım, diyor. Adamı bildiğiniz söke söke almışım ya. Ama başkasına gitseydi çok üzülürdüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X