Makyaj Ürünleri Nivea

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
43
Kizlar,

nivea ürünlerini kullaniyormusunuz? Hangilerini kullaniyorsunuz?
Burda NIvea ürünleri hakkinda payalimlarda bulunalim...
ben baslayim

Nivea`nin sampuan, sac kremi ve dus jelini kullaniyorum hemde severek, saclarimi yumusacik cok güzel yapiyor tenimide pamuk gibi yapiyor üstelik kokularida süper

Niveanin mavi kapakli kremini zaten yillardir kullanirim özelliklede dudaklarima
bir kere fondöten kullandim memnun kaldim acikcasi, baska da birsey kullanmadim

ama beauty lift make up varmis demin nette arastirirken buldum uzun zamandir lifting özelligi olan fondöten ariyordum yorumlari falan okudum genelde memnun kullananlar
fiyatida cok uygun diger markalara bakarak

evet bunlar benden simdi sira sizdedelikafadulden

Pardon birde
yüz temizleme sütü ile tonigini kullaniyorum süperrrr

nıveanın su belı ınceltıcı kremınden aldım hıc bı ıse yaramadıÇok üzgünüm çoook

aqua sensetion temizleme jeli, tonik ve kremini kullanıyorum.ayrıca gözaltı kapatıcısı çok güzel ..

bitek NIVEA VISAGE Oxygen Power Canlandırıcı Temizleme Jelini kullanıyorum bi haftadır falan simdilik memnunum

aklim nerde bilmiyom laelaelaelaelae

deodorantlarim da hep nivea dir

sirf benmi bu kadar yogun kullaniyorum nivea`yi ne

hepsinden çokk memnunum kızlar tavsiye ederim ...........

aaaa tatlim cok tsk ederim
bebek yagini ne icin kullaniyorsun sorabilirmiyim

bu iki sampuan ve sac kremini kullaniyorum bir onu bir bunu nasil icimden gelirse

oooooooooo cnm benden mi özendin de koydun fotoları kız ??? :teytey::teytey::teytey:
ne yalan söyliyim cnm lisedeyken yazın bacaklar parlak gözüksün die sürerdim ama şimdi de epilasyon we dustan sonra suruyorum tüm wucuduma ama gece yatarken tabiiki sabaha kdr süper oluyor cnm ......

evet canim senden özendim cok iyi düsünmüsün, tsk ederim
böyle hem hemen görmüs oluyoruz
dustan ve epilasyondan sonrami??
hmmm iyi fikir denemek lazim peki yagli olmuyormu emiyormu cilt?

Ben küçükken annem kullanırdı sadece nostalji olsun diye Nıveanın bu kremini kullanırım

Cildim kuru olduğu için banyodan sonra kullanırım kokusu hoşuma gider kıvamı biraz daha koyu olmasa daha iyi olur diye düşünüyorum gamyoncuiremsu

Nıvea Rollon kullanırım

Bu ürününü kullandım gözümü yaktığı için bir daha almadım:çok üzgünüm:

evet canim senden özendim cok iyi düsünmüsün, tsk ederim
böyle hem hemen görmüs oluyoruz
dustan ve epilasyondan sonrami??
hmmm iyi fikir denemek lazim peki yagli olmuyormu emiyormu cilt?
ne demek cnm ya daha ii oldu bööle
kışın özellikle gece yatmadan önce az sürüyorum we yaydırıyorum yag sonucta ama sabaha kdr emiyor cnm ama şuda war yazın denemeni asla lülülülülülütavsiye etmem ....:lepi:

Benim kızımın ürünleri niveadır.
Şampuanı, vücut yağı, sabunu, pişik kremi, pudrası ...
Sırt çantasıyla birlikte almıştım, hala kullanıyorum.
Kendim için;
Bunu kullanıyorum süper bi kokusu var, ter attıkça önlüyor ve çok güzel bir koku yayıyor...:lepi:
Kremi olarakta bunu kullanıyorum, kıvamı biraz koyu ama nemli ellere sürünce çok güzel yumuşatıyor.

Beğendiklerim
young serisinden wash off yumuşak temizleme jeli ve aynı seriden control shine nemlendirici kullanıyorum. Çok memnunum. Saç köpüğünü de kullanıyorum ara sıra. Ve bir de lipsticklerinin hastasıyım. S.O.S el kremi de güzel.
Beğenmediklerim
S.O.S lip balmını sevmedim
Göz makyaj temizleyicisini hiç beğenmedim.

Şu fond.i de çok merak ettim kullanan var mı? Benim cildim kuru bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…