Makyaj Ürünleri Nivea

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nivea young serısının gece bakım kremı gunduz bakım kremı matlaştırıcı ,pelıng.yuz temızleyıcısi,tonik hepsını kullanıyorum we memnunum sımdılık.annemde yaslanmaya etkılı olanları kullanıyor oda etkılıymış.

:teytey:

lip care, köpüğünü ve nemlendiricisini kullanıyorumm ama biraz yağlandırıyo sanki

makyaj malzemeleri bence çok kötü..bi anlık boş bulunumayla (ve de kampanya olması sebebiyle)ruj rimel vs almıştım..rujlar çok koyu yapılı ne sürülüyo ne dağılıyo.bi iki dakika içinde sadece kupkuru bi dudak ve rengi kalıyo..rimel deseniz sözde mürdüm rengiydi ama nedense peçetede bile bi renk görünmüyo..açıkcası verilen parayı haketmiyo..

Nivea Young serisinin yüz temizleme jelini bir denemlendiricisini kullanıyorum. Yüzümü gerçekten çok pürüzsüz yaptı ki normalde minik minik pütürcüğümsü şeyler(artık nasıl tarif ettiysem) olurdu, şimdi yok...(reklamlardaki kızlar gibi oldum)zemuszemus
Bir de lipstick kullanıyorum.

ben de niveanin aqua sensation goz alti kremini ve dudak nemlendiricilerinden ozellikle de kirazli olanindan vazgecemem(cogu zaman visne rengi ruj olarak kullanirim hatta, harika durur)
bir de benim cildim asiri yaglidir, gun icinde acaip parlar yaglanir yuzum, bu parlamayi onleyen bir nemlendirici ariyorum ozellikle, nivea young serisinin matlastirici nemlendiricisinin de deneme boyundaki kucuk urununu kullandim bir kac sefer, cok guzeldi, gun icindeki parlamayi bir nebze de olsa gidermisti sanki, alicaktim ancak sonra cilt dr. um daha tibbi olan ve daha faydali olacagini soyledigi bir baska marka nemlendirici onerdi, sanirim onu alicam, umarim istedigim gibi cikar, cikmazsa kesin nivea alinacak:)

Niveanin sadece deodarantlarini begeniyorum.

Ne olduysa sevmiyorum nivea yi artik, itici geliyo gerci bi kac kisi bana bir seyi kotuledimi asla yanina yaklasmam da

niveanın eyeliner kalemini aldım.keçeli kalem gibi olanlardan.kullanan oldumu aranızda ya.dik tutunca rengi çıkmıyor.acaba yatay mı sürmrk lazım.ayrıca çok daha pahalı bence bi daha almam.

nivea lip care : repair&protection , açık yeşil renkte olanlar sayesinde son yıllarda uçuk ilacı almaktan kurtulduk, hem ucuz hem kullanımı kolay her zaman cebimizde oluyor ve ilaçla aynı sürede geçiriyor.

nivea pure and natural chestnut brown ruj aldım fakat dudaklarımı resmen buruştursu nem oranı çok düşük resmen büzüştürüyor

niveayı biz ailecek kullanırız =) ben rollon, duş jeli, fondöten, allık, krem, annem için göz ve yüz kremi...

hepsinden de çok memnunuz ailecek :82:

Pure Natural Action Jasmine Roll-on o kadar memnunum ki hayatımda kullandığım en iyi rollon diyebilirim! önceden bi sürü markada roll on kullandım. deodorant kullanmadım hiç çünkü hem yararlı bulmuyodum hem de sıkınca 1 dk boyunca nefes alamıyodum.. ama rollonlarda en iyisi diyebilirim. öyle güzel kokuyo ki anlatamam sanki parfüm sıkmışsınız gibi! asla ter kokmuyosunuz ve bi gün sürdünüz 2. gün unuttunuz diyelim etkisini yine gösteriyo mükemmel bişey

bundan önce niveanın double effect kullanıyodum ondan da çok memnundum. kokusu çok hoştu. terlesem bile mis gibi kokardım..

ikinci kullandığım ürünü duş jelleri. hepsini çok seviyorum çünkü nerdeyse hepsini kullandım ve hepsinden de memnun kaldım.. cildinizi yumuşacık ve pürüzsüz yapıyo..
kokusu da siz duştan çıktıktan sonra geliyo =) ve tüm gün boyunca misler gibi kokuyosunuz

fondöteni de pure and natural yine ve aman aman süper harika mükemmel bi şey değil ama gün boyunca yağlandırmadan ve kapatıcılığı azalmadan kalıyo cildim çok yağlı olduğu için çok fazla yüzümde durduğunda bazen sivilcelenme yapıyo ama o da her fondötende var.. ve %95 doğal olduğu için güvenle kullanabiliyorum.

bir de allığını aldım. ve çok memnun kaldım.. rengi çok doğal ve canlandırıcı. yani ne kadar çok sürseniz bile suratınızda absürd durmuyo. son derece doğal görüntüsü var. gene pure and natural serisinden olduğu için de kullandığım zaman hiç tereddütte bulunmuyorum

bi de aqua sensetaion en güzel ve kullanışlı krem diyebilirim.. annem o kremi kullandığından beri kırışıklıkları hafifledi ve sarkmaları düzeldi.. (annem 50 yaşında) ve annemin cildi çok yağlıdır (benim de) ne zaman kullansak serum gibi yapısı olduğundan yağlandırmıyor.. bu yönü süper bence

eveet kızlar benden bu kadar =) biraz reklam gibi oldu ama ilgili arkadaşların en iyi yararlanabilceği şekilde bişeyler yazmaya çalıştım

Eklentiler

• $Nivearefresh1.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…