Makyaj Ürünleri Nivea

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
nivea young serisini kullanıyorum toniğini, yüz temizleme jellerini, deniz mineralli yüz kremini.memnunum şimdilik.

ben ve annem nivea tutkunuyuz sanırım. bu alışkanlık annemin yıllar önce bizleri güneşten korumak için güneş sütünü kullanıp, memnun kalmasıyla başlamış sanırım.

aldığımız ürün sayısı epeyce fazla ancak kullanıma gelince, bir çoğu yarı yarıya kullanıldıktan sonra şişelerinde durup, sonra bayatlamıştır diyerek çöpe gidiyor. tembeliz bu konuda.

aldıklarımız:
-dengeleyici -yeşil ve canlandırıcı olsa gerek içinde tanecikler olan beyaz yüz temizleme jeli (haftada ya da iki haftada bir en sık)
- yeşil ve mavi tonik (artık tonik almıyorum, duruyor ama son şişe, soda kullanıyorum)
-annemin gece sürülmesi gereken göz ve yüz kremleri
-yüz peeling (güzel)
-vücut peeling (güzel, yumuşacık yapıyor)
-burun bantı (kırk yılda bir)
-good by sellülit (plaja gidip de milletin yanında iyi durumda olduğumu görünce bir daha kullanmadım)
-vücut sütü (güneşte yanınca,ya da soğukta kuruyunca)
-forming Q10 di sanırım süt
-soft nemlendirici (ellere sık sık, yazın ayak altı için de, bir de yanınca hassaslaşan bölgelere)
- age bilmem ne q10 el kremi (ellere süper bakım)
- temizleme sütü
-dudak ve göz makyajı temizleme sütü (tek geçerim, gözlerim çok hassas, harika)
-young serisi yüz nemlendirici+peeling (başarılı çalışma)
- güneş sütleri 20/30 (tatillerimin vazgeçilmezleri)
-yüz ve dekolte bölgesi güneş sütü 50 faktör (bu yıl tanıştık, ömür boyu dostumdur kendisi)
-dudak için stickler (güneş koruma faktörlü, kış için onarıcı, meyveli) (olmazsa olmazlarım)

bilmiyorum şu anda banyoya ve şifonyerin üstüne bakınca bu kadar görebildim, ama hakikaten bir gariplik var bu işte, bunları kullanmaya can mı dayanır zaten kafamçokkarıştı

bir de unutuyordum saç köpüğü harika ama türkiye'de pahalı, almanya'da çok hesaplıydı senağlama

Son düzenleme:
yorgun savascaim maasallah baya ürünün varmis nivea`dan. kimilerini biliyorum bazileri ni bilmiyorum yüz peeling`i istiyordum bende, resim ekleyebilirmisin

yorgun savascaim maasallah baya ürünün varmis nivea`dan. kimilerini biliyorum bazileri ni bilmiyorum yüz peeling`i istiyordum bende, resim ekleyebilirmisin

resim ekleyemeyeceğim, fazla zamanım yok şu anda ama adını yazayım şu sıralar kullandığımın:

nivea visage young/scrub away/ mild peeling (deniz minarelleri içeriri, yağ içermez) yazıyor üstünde ayrıca.

not: benim cildim yağlı olduğu için bu bana uygun, ama belki kuru ciltlere uygun olmayabilir.

tmm tatlim cok tesekkür ederim, bakayim ben bir nette

bende nivea nın kremini kullanıyorumm ama çok yoğun ya begenmiyorum pek..

rollon kullandım cok güzel kokuo..
deodorantıda gayettt güzel
lipstickleri her daimm zatenn :)
rimelini kulllandımm hiiiiç begenmedm tavsiye etmem

ben kuru ve hassas ciltler için olan bakım ürününü kullanmıştım ama hiç memnun kalmadım malesef :1no2:

hmmmm tsk ederim tatlim bende alip denemeyi düsünüyordum bunu almayim barikaydirigubbakcemile

bende de nivea'ya karşı bir sempati vardır, annemden dolayı hihoyyyt

geçen yıl, ablam hemen hemen tüm makyaj ürünlerinden birer tane almıştı. bu sene forumda, makyaj ürünlerine dair olumsuz yorumlar okuyunca üzülmüştüm ama ablam çok memnun kaldı...cildi sorunsuzdur onun, ve çok nadir makyaj yapar benim gibi belki ondandır.

ben genel olarak, el kremlerini, rujlarını, vücut kremlerini, güneş ürünlerini kullandım ve tabii ki lipsticklerini. bunlardan çok memnun kaldım.

2 sene önce, 'ideal revolution' (teleskopik) maskarasını kullandım, hiç beğenmedim..çivi mürekkebi gibi, sürüldüğünden 2 saat sonra bile bulaşıyyordu...

nivea stay on asansörlü göz kalemini sevmiştim, hiç akmıyor değil ama dayanıklı bir kalemdi.

benim genel olarak memnuniyetim yüksektir nivea'yı seveim a.s

---

bir de, annem şuanda yeni Nivea Expert Lift gündüz kremini kullanıyor, çok beğendi =))))))))))))))

bende temizleme jeliyle toniğini kullanıyom çokda beğeniyom. yumuşacık oluyo cildim.

niveanın yüz temizleme jelini, toniğini, nemlendirici kremini ve rujlarını kullanıyorum.. oldukça da memnunum..

kuru ciltler için olan maskesi güzel ama tavsiye edebilirim

ben de anneanneden niveacıyıma.s küçüklüğümden beri o lacivert kutulu kremle artık akraba olduk sayılırrr...
ben nivea'nın yüz peelingi, duş peelingi, s.o.s dudak kremini, saç sprey ve köpüğünü, makyaj temizleme mendilini,deodorantını ve rimelini kullanıyorum...
bi tek rimelden memnun değilim...resmen mürekkep gibi oluyo temizlenmiyo bi türlüklava:
tekrar loreale geçecem mecbur

niveanin beauty lift fondötenini aldim ve gercekten cok güzel kivami sürülüsü kokusu harika

ben de nivea nın makyaj ürünlerinden memnunum kızlar bir kere de oxygen power yüz temizleme jelini kullandım ama beğenmedim sanırım cilt ürünlerindense makyaj ürünleri daha iyi

stay eye on pencil göz kalemini kullanıyorum çok memnunum siyah ama akma yapmadı bende kalıcı beğendim

nivea volume shine ruj aldım çok sık kullanmasam da kullandığım zamanlarda çok beğeniyorum nemlendiriyor kurutmuyor yalnız ben dolgun gösteren özelliğini bilmeden aldım indirimde diye atladım ama eğer iri dudaklıysanız az sürmenizde fayda var ben nar çiçeği rengini aldım çok cici

bir de nivea bronz allık aldım aynı indirimden ama biraz koyu durdu bende denemeden alma gafletinde bulundum yazı bekliyorum biraz broznlaşırsam daha iyi durur umarım ama kalıcılık yönünden başarılı sayılır

ha aklıma gelmişken eskiden bir canlandırcı maske çıkarırdı nivea çok başarılıydı şu sıralar bulamıyorum bulsam alacağım hemen

öyle işte:)

bnde nivea fanlarındanım çok beğeniirm ürünlerini.
şu an kullandıklarım

nivea double effect roll on(kokusunu çok beğeniorum)
fresh natural sprey
caring sun lotion
rich caring milk(çooooooook memnunum.)
hydrocare lipstick
çilekli lipstick
stay on eye pencil siyah (çok kalıcı we kolay sürülüo bnde hç akma yapmadı)
stay on cover stick kapatıcı

bu ürünlern hepsnden memnun kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…