Makyaj Ürünleri nisasinem'ın makyaj malzemeleri :) Siz de paylaşın !

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok güzeller ya maşallah canım bir sorum olacak neutrogena nın bir ürünü var orda onu merak ettim acaba ne işe yarıyor memnun musun bir de oriflame very me doğal renklendirici o nasıl memnun musun ne işe yarıyor fazla oldu ama sivilce lekeleri için bir şey öenerebilir misin

hepsini güzel günlerde kullan.Orda maybelinnenin pembe köpük allığını görüyorum merak ettim tende nasıl duruyor memnunmusun?birde eline sürüp fotosunu yükleyebilir misin?

teşekkürler canım :) sor sor istediğin kadar cevaplarım ben neutrogena 'nın çok bi faydasını görmedim sıradan bi temizleme ürünü gibi . sadece makyajımı temizlemek için kullanıyorum . oriflame very me den çok memnunum . doğal bir aydınlık veriyor yüze . kapatıcı özelliğinde olmasada sivilce lekelerini kapatmada uygun . ben bazen baz olarak kullanıyorum . very me den sonra everyday minerals fondötenini kullanıyorum . Sivilce lekeleri içinse nadixa diye bir kremi arkadaşım kullanıyodu . memnundu . ama ben henüz kullanmadım . :)

ojelerin rengine bayıldım özellklede goldenroselara numaralarını yazarmısın ?

en baştaki golden rose - 71 (biraz saçma oldu ama yazmama gerek var mı bilemedim ) ikincisi - 95 , üçüncüsü - 111 , dördüncüsü 92 , beşincisi ceramic serisinden 107 canım :)

Son düzenleme:
hepsini güzel günlerde kullan.Orda maybelinnenin pembe köpük allığını görüyorum merak ettim tende nasıl duruyor memnunmusun?birde eline sürüp fotosunu yükleyebilir misin?

sağol tatlım memnunum doğal bir duruşu var . yanlız çok simli bir allık . bazen çok parıldıyorum gibi geliyo :) onun dışında güzel . az önce fotoğrafını çekme girişiminde bulundum ama flash dan dolayı hiçbişey görünmedi . gündüz çekmek lazım . o yüzden yarın ilk işim bu olacak

Son düzenleme:
bişey sorcam
yüz için kullandığın neutrugeonanın 3lü etkisiyle o greyfurt etkisi olan var galiba tonik miydi oda tam hatırlayamadığım bunlardan memnunmusun?siyah noktalara etkisi var mı grçekten o 3lü etkinin?

masallah hepsi çok güzel güle güle kullan canım. 2. resimdeki soldan 2. rujun rengini çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…