Nişanlımla yatak konusu

beynim yandı. hiçbişey anlamadım.

heee sonradan anladım.
bi olay var kadının birinin vajinası yok. doktora gidiyor çocuğum olmuyor diye. doktor bakıyor ki kadında vajina girişi yok.kadın idrar deliğinden ilişki yaşamış üstüne bunu farketmemiş yıllarca. o kadar acıya rağmen sorgulama gereği duymamış.neyse ikinci olay da hanımefendinin görümcesiyle ilgili. görümce evli. kocasıyla evlenmeden önce birlikte olmamış. hanımeefendi de var bir tuhaflık diye düşünmüş. sonra da demiş ki "bence cinsellik önemli, abinle cinsel uyumumuz iyi olmasa flört etmeyeceğini söylemiş.öyle diyince görümce de dökmüş içini. kocası iki ayda bir zoraki yatıyormuş kendisiyle falan filan. sonunda görümce de kocayı aldatma yoluna gitmiş.başka admalarla birlikte oluyor zaar.
hanımefendi de ilişkiyi kesmiş.
diyor ki ben şimdi daha mı az namusluyum evlenmeden seviştim diye? el bekaretini evlenmeden vermiyor ama kocayı boynuzluyor diyor. baya derin bi konu arkadaşlar aman diyim fazla düşünmeyin sizin de beyin yanmasın

nişanlımla yatak konusu olunca başlık, dedim alınacak yatağa karar vermediler zaar.
evet konuşulur cinsellik ama böyle hıııı her gün olcak bi kere taam mı falan şeklinde ya da dayatma şeklinde değil.
şahsen soğurdum ben yerinizde olsam...

ben de aynı şekilde anladım.işsizlik başa bela

konuşulduğu gibi olmuyor hiç sen bence bunun için hiç kavga etme zamanla anlarsın demek istediğimi erkek bırak konuşsun sende evet aynen de

Hoşumuza giderse yaparız cümlesine epey bir güldüm :)
Böyle bir durumda pazarlığa girmek biraz garip olmuş.
Sizinkide isteksizlik değil de cinsel bilinç noktasında eksiklik olduğu kanısını uyandırdı bende..
Evlilikten önce yaşamak istememeniz sizin dünya görüşünüzle ilgili olabilir bunu doğal karşılarım.
Ancak bende nişanlı birisi olarak cinselliği tanımanız okuyup araştırmanız evliliğinizde kolaylık sağlayacağını düşünüyorum.

Haspaya bak sen yaa Her gün olmazsa bu evlilik nasıl yürürmüşmüş bu konu onun için çok önemliymişmiş. Arkadaş bakalım sen beni memnun edebilecek misin?? Belki pipin küçük?
Daha ortada fol yok yumurta yok adam sana performans kaygısı aşılamış :) Bu konuyu sen dert etme bırak o düşünsün.

Evet dogru anlayıp, yazmışsınız. Simdi bu konunun açılması dahi çok kötü. Kızcağız bilemiyor ve konu açıyor. Piyangodan ne çıkarsa bahtına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…