Nişanlımın yengesi

Babyborn9268

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2017
13
1
32
Merhaba, nişanlımın yengesi bizim her işimize karışmak istiyor. Ben öğrenciyim ve yazin mezun olacağım ve çalışıyorum. haliyle cok yogunum. Surkeli whatsappden yazar "niye hic aramiyorsin, insan bi nasilsin iyimin der".

Kendisinin doğum günü vardi bende unuttum aksam bana yazdi ve insan nasılsın iyimisn yenge der" falan yazdi.. Benim ailem okadar geniş ve herkesin doğum gününü bugüne kadar kutlamadim, nişanlımın yengeside hemen alınıyor. Gecen senede aynisini yapti, aksam beni arayip "yaziklar olsun dedi..hem şakaya vurdu ama aslında niyetini biliyorum..

Sürekli işime karışır
Gecen ay yurt dışından turkiyeye gittik düğün elbiseleri almak icin (4 gün İstanbuldaydik annelerimle ve nisanlimla). Bize türkiye'den siparisler veriyor.. Yok kendi kizina elbise alacakmisiz ve ogluna madem yağı alacakmisiz.. Bende içimden diyorumki : yurt dışında yokmu hem niye benden sipariş edior. Biz zaten 4 gün İstanbuldayiz ve okadar işimiz var daha onun işlerini halledemem.. Neyse ben yine iyi niyetle tamam yenge gözüme çarparsa alirim dedim ama cidden hic zamanimiz yokdu ve madem yağı bulamadim. Kayinvalimdede bi hafta daha kaldi Türkiyede ve dediki : ben bulursam alırım... Yurt dışına geri döner dönmez uçaktan inip hemen aradi bende telefona cikamadim. Sonra arabaya bindik orda ilk işi elbise ve madem yağı bulabildiikmi diye sordu. Bende hayir dedim yenge kusura bakma hic madem yağı bulamadik ama bizim buralarda heryerde bulunur dedi. Oda beni aptal yerine gibi koymus oldu ve bana dediki : "burda satıldığini bende biliyorum ama Türkiye'de 5tl diye senden istemiştim... Neyse ben annene diyim bari"

Nekadar bencil ve nankörlük yapior.. Bende sadece tamam yenge dedim ve bidaha konuşmadık.. Hem benden sipariş ediyor kendi Görümcesine (yani kayinvalideme yazacağına) hemde nankörlük yapiyor hic tskler yok...

Bana karsi cok haksizlik yapti bende baya soğudum. Cok narsist bi kisi herseyimi merak eder.. Sizce ben mi abartıyorum. Kavgada etmek istemiyorum sadece mesafemi koymak istiyorum... Bidahaki gördüğümdede yine laflar atar hic sesin cikmiyor diye. Ayip bişey de demek istemiyorum sadece sağlıklı bi mesafe aramiza koymak istiyorum. Siz ne yapardınız. Tskler ve Türkçem icin özür dilerim

Ben 24 yasindayim, nişanlımın yengesi 35

kıskanıyor sizi
mesafenizi koyun ilerde severseniz aranız düzelirse samimi olursunuz evlenip bi kaç yıl geçene kadar bu sürecek böyle hazırlıklı olun

nisanliniz ne diyor bu duruma?

cok rahatsiz edici gercekten.

Nişanlım beni cok destekliyor oda cok rahatsiz oluyor ama yengesine gidip bişey de demek istemiyor "niye böyle böyle yapıyorsun" diye çünkü asil kavga ozmn başlar.. Eğerki nişanlımın yaninda bana giciklik ederse ağzını acar ama yengesi tabiki onun yaninda bana bişey demiyor. Sürekli şu whatsappden yüzünden kavgalar oluyor. Kendimce baş cikmamk istiyorki onun gözünde küçük ezik durmayim diye

Yani sürekli kötülemeye çalışır hem sakaya vurur hemde gerçek damarak basmak ister. Gecenlerde kayinbabam 1 aylığına Türkiye'ye gitti bende bi ay içinde k. Validemlere hic gitmedim çünkü ayin sonunda büyük sınavım vardi. Sonra kayinbabam geldi ertesi gunu Sinavi verdim ondan sonra yanlarına gittim hem hosgeldin etmeye.. Kaynanamda az değil ama aramiz kötü değil. Herseyiiii nişanlımın yengesine anlatır. Yengemde onin ağzının arar haliyle herseyden haberi var.

Biz simdi sofrada oturuyoruz kayimbabamda sen naptin kizim dedi. Ben daha cevap vermeden yengem pat diye ortaya diyorki "eniste bu onun ilk gelişi sen yokken hic gelmedi buraya" dedi.

Ben bu kadının dediğine anlam veremiyorum.. Neden böyle diyor? Bende evet sınavım vardı iyi gecdi dedikten sonra zaten konu kapandı ama nişanlımın yengesi sürekli beni kotulemek ister...

X