nişanlımdan ayrılmak istiyorum

Tamam işte bende adama dedim.İnsan sevdiğine orospu dermi diye.
He ya resmen orospu demiş ama kız hala seviyorum diyor, bence herşeye rağmen evlenip hayatını karartacak, evliliği çocuk oyuncağı sanıyor, dayak yiyip bir de çocuk yapacak adamdan sonra da çocuğum için katlanıyorum diye konu açıp cinlerimizi tepemize çıkaracak...

Ayrılıp ayrılmamak sana kalmış ama kendine değer veren biri olduğunu düşünüorum kendine yakışan kararı sen verirsin

Evlenip boşanmaktan iyidir ciddi psikolojik sorunu var adamın belli nişanı atmaktan başka çareniz yok malesef

haklısınız ama sevgim çok ağır basıyor. yan yanayken çok iyiyiz. tartışmadıgımız anlarda da öyle. ama onun dşında niye böyle oluyor
Yanyanayken ve sorun yokken herkes çok iyi önemli olan kavgada sinirliyken nasıl olduğu. Ben eşimi çok denerdim bu konuda sınırlarını görmek için. Aynı yatakta yatıp kalkacagin adamın potansiyelini bilmen lazım ve bu seni daha şimdiden uzaktan böyle korkutuyosa arkana bile bakmadan kacman lazım. Annen baban öfke kontrolü olmayan bı adamla bile bile evlendiğini bilse ne kadar üzülür

Soğumayın lütfen ben bu forumda kendini ezdirmeyen nadir öğretmenlerdenim ama maalesef genel olarak bayan öğretmen profili dediginiz gibi, öğretmen kızlarımız biraz çocuksu oluyorlar olgun değiller...
sizi hariç tutarım tabiki. Yorumlarınıza rastlıyorum çok aklı başında, güçlü yazıyorsunuz

Hanımefendi yol yakınken kendinizi kurtarın. Sinirlendiğinde verdiği tepkiler çok korkutucu, size şiddet uygulayacağı çok aşikar maalesef. Paylaşımlarınıza karışması, fotoğrafınızı koydunuz diye dedikleri zaten size saygı duymadığı ve kaba tabir malı olarak gördüğünün göstergesi. Zaten her şey çok hızlı ilerlemiş, belli ki gerçek yüzü ortaya çıkmadan nikahı basmak istemiş sonra terk etmeniz zor olur diye.Lütfen kendinizi yol yakınken kurtarın. Daha çok gençsiniz, mesleğiniz de var, kendinize saygınızı yitirmeden sıyrılın bu işten.

Bence ayrıl ama bunu yapmak istemiyorsan çok sevdiğini söylüyorsan ona öfke problemi olduğunu tedavi olmazsa ondan ayrılacağını söyle beraber terapiye gidin
düğünü de ertele düzelme var mı gözlemle
Ayrıca Borderline diyenler olmuş ben borderline hastasıyım bu çok farklı bir hastalık bence uzmana danışmak en iyisi

Yeni atanmış kadın öğretmenlerin evlenmesi yasaklansın. Bulduğunuz ilk hasta herife seviyorum diye yapışıyorsunuz. Sonra herifler kadın öğretmen bulunca ağzının suları akıyor , cebinde parası var ensesine vursam alırım diye.

Hemen. Kaç kurtul sevgiliyken sorun yoktı bende şimdi kocamda aynı bı sorunları evlilikte 10 katı olacak ben sahilde saçımla oynuyorum diye herkesin içinde kocam bana bağırırdı whatsaba kendi fotomu koyamam insta yok kullandırmaz acık giydirmez .kolu kısa tişört de bile kıyamet kopar dar pantolon giydirmez etek giydirmez.elbise giydirmez aptal gibi şeyler giydirr boşanmak için uğraşıyorum şimdi sakın benim yaptığım hatayı yapma banada özelden yazxxx bari sen kurtul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…