nişanım var makyajım nasıl olmalı yardım...

burcugncy

boy 161 cm başlangıç 69.6(23.1.19)
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2012
9.391
6.515
32
kızlar cumartesi nişanım var ama makyaj konusunda kafam çok karışık çok abartı birşey istemiyorum palyaço gibi olmaklda istemiyorum kuaförüme güveniyorum ama yine soru işaratlerm var bana bir kaç öneride bulunur musunuz?:KK14::KK14: $20131206_142854.jpg $1507731_543200725775964_1388627762_n.jpg elbise bu saçda bu kızlar makyaj nasıl olmalı :KK50:

göz makyajın bence hafif olmalı çünkü elbise gayet şatafatlı.fotoğraftaki gibi siyah sürmeli olabilir.ama bilmiyorum valla hiç göz makyajı yapamam anlamam.o yüzden gözlerine bir önerim yok.ancak rujun kesinlikle açık pembe olmalı,çünkü lacivert kıyafete açık pembe ruj o kadar güzel duruyor ki...cırt pembe değil,nude pembe değil veya fuşya değil bildiğin soft açık pembe süper olur.ruj konusu tam benim alanımdır bu arada:KK14::KK14::KK14::KK14:

saça uygun resimdeki gibi olmalı bence sade hafif

resimdeki de bana abartı geldi biraz

göz makyajın bence hafif olmalı çünkü elbise gayet şatafatlı.fotoğraftaki gibi siyah sürmeli olabilir.ama bilmiyorum valla hiç göz makyajı yapamam anlamam.o yüzden gözlerine bir önerim yok.ancak rujun kesinlikle açık pembe olmalı,çünkü lacivert kıyafete açık pembe ruj o kadar güzel duruyor ki...cırt pembe değil,nude pembe değil veya fuşya değil bildiğin soft açık pembe süper olur.ruj konusu tam benim alanımdır bu arada:KK14::KK14::KK14::KK14:

hafif olcak cnm bende öyle istiyorum ruj kullanan bi insanım değilim zaten soft renk kullanırım kullanırsam. ama göz makyajı bilmiyorum bende çok anlamam makyajdan :KK50:

X