nişanım mı geldi yoksa? yardım!

fxixndxixkiçim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
370
6
47
kızlar,biçoğunuz doğurdunuz,o yuzden buraya yazıyorum..az önce tuvalette yoğun kıvamlı,koyu sarı renkte,balgam gibi bişey düştü benden..bu nişan olabilirmi? ne yapmalıyım? korktum.

cnm seni hatırladım kanamn olmuştu kaç haftalıksın? içinde pembe gibiyse nişan olabilir sümüksü kanamyla

kızlar benden de 2 sabahtır bööle jöle gibi kocaman 1 lira büyüklüğünde yuvarlar bişey düşüor küloduma beyaz ve şeffaf renk gibi. 40. haftamın son gününü bugün tamamladım ama pek bi fark yok bir kaç gün daha bekleyip sezeryanla alınacak bebişim. sizce bu gelen şey doğum için bi işaret midir?
bir de vajinam sanki yırtılacakmış gibi acıyor bir kaç gündür belli zamanda ama kasıklarda bi ağrı yok sizde de oldu mu hiç

:bbo:37 hafta +4 günlüğüm canım.
içinde pembelik yoktu..herzamanki akıntıdan farkı, avuç içi kadar çoklukta ve daha koyu kıvamlı oluşu.. herzamanki akıntım daha sıvı ve az oluyordu.

o anlattığınız koyu kıvamlı şey nişan benimde bi gün şeffaf 2. gün içinde zar gibi kan olanından gelmişti. ve ertesi günde sancımla hastaneye gitmiştim hazır olun kızlar bebişler geliyor galiba. ama vakti değişebilir kiminin ogün içersinde kiminin 1 hafta içersinde oluyormuş. rahim agzındaki bebeği koruyan tıkaç onişan denilen şey

canim benim gunduzden biraz sancim vardi dedim normal son zamanlar aksam tuvalete gittim senin dedigin gibi bi akinti geldi bende tedirgin oldum sonra sancilarim siklasti acile gittim 23 30 da ve 7 cm aciklik olmus hemen doguma alindim tabi sezeryan oglum donmedigi icin

sende nasildir bilemem
allah yardimcin olsun dualarim seninle

X