NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

güzelim cevap yaz seçeneğinden giriyosun .ebatlar diye bi seçenek var ordan istediğin büyüklüğü ayarlıyosun ,aynızamanda istediğin renk ve yazı tipinide seçebiliyosun

teşekkürler canım dur bi deneyim olcakmıCADIARZU...............

ehhhhhhhhhh hadi bi dene bakalım görelim olmuşmu.bu arada hakkaten şu karakter sayısı olayı beni verem etcek...hadi kıs seni bekliyom..dene bakalım...yürüyüşe çıkacammm

güzelim ebat ,renk,yada yazı tipinden birini seçtiğinde yada her üçünü birden de seçebilirsin ekranda imlecin yerini değiştirmeden olduğu yere yaz....

ALLAH IYILIGINIZI VERSIN SIZIN HIÇ GÜLECEĞİM YOKTU YAZI YAZIYONUZ:roflol:

kız baksana beceremediler...uğraşıyolar habire....eee hadiiiiii...gitcem ben bekliyom...hepimizz bi alemiz walla...aramızda bi akıllı olanımız yokkk... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

güzelim imlecin yerini değiştirme çıktığı yerde kalsın..oynatma...ayy allah iyiliğini versin..emi garip garip konuşturuyon benii

evet canım sende baya bi gelişme var....hay senin karakterine dicem olmucak şimdi ne bu 50 karakter olayı yaaaaaaaaaa

sağolun arkadaşlara.s. dün bekliyordum ama olmadım biraz şüphelerim vardı bende test yaptım bugün ve sonuc pozitif görünce inanamadım ama kısmet işte... allah isteyen herkeze nasip etsin....

X