NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ya goğüslerim dolgunlaşmaya başladı acaba testi şimdimi yapsam .
klomen kullanınca hiç anlamıyorum .ilçta dolgunlaştırıo. zati koca memeliyim iyce patlocak gibi oluyolar.

geçen akşam tv de bi uzman patates ceviz badem, kahve, maydonoz yerseniz çoçuk olmaz dedi benide uyuz etti

geçen akşam tv de bi uzman patates ceviz badem, kahve, maydonoz yerseniz çoçuk olmaz dedi benide uyuz etti

kimin ne dediği belli değil .hangisine inanacağımı şaşırdım.halbuki ben patate,badem,maydanoz ve kahveyi çok severim.napcaz şimdiCADIARZU

çok şükür Slm Canim Evrim çu Yaziyi Nasil Büyütüyon. Sen Helebi Söyleyiver.

güzelim cevap yaz seçeneğinden giriyosun .ebatlar diye bi seçenek var ordan istediğin büyüklüğü ayarlıyosun ,aynızamanda istediğin renk ve yazı tipinide seçebiliyosun

Ecenur canım tebrikler hayırlı olsun ben senın yerınde olsam kocaman başlık açmıştım şimdiye kadar

fundacım başka resimlerinden koysana arkadaşım ya..ama genlel deme arkadaş işaretle ki herkes göremez

şu kilo problemi olan arkadaşlarım...kilo verme olayına bi el atsak diyorum...onun içinde bi liste yapsak...problemimiz kilo değilmi???eee neden bunun üzerine gitmiyoruzzz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…