NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

bende demiştim yaa hava çok kötü bende bıkkınlık yaptı bugün mesela uykulu tembelim ayy bir bıkkınlık var çok fena kızıyorum kendime

kız zynp burdamısıııııııııııııııııııııııın...................................................................

ben çok sıkıldım bugün ..dışarımı çıksam yoksa uyusammı diye karasız kaldım..sonra arkadaşım öçağırdı oraya gittim..ama orda bile gözümden uyku aktı ...

kız bugün geberdim yorgunluktan . hala da bitmedi . ya .. yatak odamda bu gün 3. dünya savaşı çıknöış gibiydi.

benim kızımla resimlerimizi gördünmü... ..kızım tam bi sporcu...atletizm yüzme .voleybol hetbol ne arasan var onda yani.. bu gidişle boyu 1.80 olucak heralde bide iriyapılı beni bu yaşta geçti ya...deve yle cüce gibi olcaz...............:1shok:

he he he ben hava durumuna bakmıştım da dün o yüzden başladım ...............lülülülülülü

yaff şu smilıes ların değişmesini hiç beğenmedim .. üşeniom onları koymaya be ..

tam 3 torba kıyafet çıkardım .....bizim kapıcı ne yaparsa yapsın artık ...yarında devam edicem daha ya..umarım bitiririmm.....
sahi eşin ilacı kullanmaya başladımı.

Kizlar, Bi Kaç Gündür Yoktum,ne çok Yazmişsiniz Böölee!! Ee Ne Var Ne Yok? Kim Rapor Verecek Bana, Hamiş Var Mi??

bu arada, bu ruh hali ne ya? bide şu resmin altındaki renkli çubuklar ne?? 2 gün gittim neler olmuş yaaaCADIARZU

henüz yok sanırım kimseden hamişim diye bi çığlık duymadım valla balsuratcımde adet oldu.. işte böyle ...........

kk hergün yeni bi icat çıkarıo alıştık artık eeeeeeeeeeeee senın ruh halin niye görünmüyo

hadi ya üzüldüm.. beklerken bir kader arkadaşı daha çıktı bize. ben bu ay ölçüm hesap kitap hiç bişe yapmıyorum. saldım çayıra mevlam kayıra...sırnaşık şey liste de kaybolmuş bu arada??

ya eveett! nerde benim ruh halim?? madem onlar yazmıyo dur ben yaziim:
ruh hali: karmaşık, (kocasıyla küs ama çocuk yapması da lazımkafamçokkarıştı)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…