NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ya yine beni lafa tutuyonuz . bu gün evde çalışayım diye işe bilim gitmedim ya . 10 dak. veriom sonram bana müsaade dicem ...........bu kadın çenesi ne bitmezmiş ya ...

nerdesin yaptınmı. :sm_confused: hey benim zaman doluyo 3 dak var çıkmama .:1shok:

haydin bana müsaade deme zamanı geldi tembellik yapmayı biraz bırakıp çalışayım .byyyyyyyyyyŞeniz

KIZLAR YA ARYIK ÖYLE SIKI SIK GİRMİYORUM...VALLA OYUNLARA VERDİM KENDİMİ..OKEYİN 101 OYUNUNU ÖĞRENDİM...HABİRE ONUDAN OYNUYOM...DÜZ OKEYDE ÇOK DAHA ZEVKLİ...BURDA SÜREKLİ KALDIKÇA STRES YAPIYORUM..AMA YAZILARI TAKİP EDİYORUM....KİM NE HALTLAR KARIŞTIRIYOR BAKIYORUM....

kızlar nerdesiniz bak bir önerim var bölümene topic actım kk radyo olamsı için destek verin bana ucarım size hehehehe radyomuz olsun dimi ama

canım benim sevindim senin adına ama rahim filminide geçiktirme bebek için en önemli adım çünkü herşey gönlünce olsun bizde hamileyizzzzzzzzzz haberlerimizi veririz inşallah allaha emanet ol fazlada kafana takma tamam mı

canlarım ilginize ve desteğinize çok teşekkürler..sabah çok ağladım bütün ümitlerim bitmişti...akşam sperm sonuçlarımızı aldım..eşimin toplam spermi 115 milyon çıktı yani gayet iyi..
sadece ileri hızlı hareketi % 25 veya üzeri olması gerekiyormuş
bizimki % 15 çıkmış...
doktor ameliyat gerektiren bir durumu yok dedi sadece biraz hareketleri yavaş ama hamile kalmaman için bir sorun yok dedi...
e vitamini ve yurtdışından ithal gelen bayağı pahalı bir ilaç yazdı.... bunları kullansın 3 ay içinde hamilelik olmazsa gerekirse yine bir sperm testi yaparız dedi...
yani umutlarım geri döndü....

bide kızlar eşin sigara kullanıyomu diye sordu bende evet dedim..kesinlikle bıraksın dedi başka çaresi yok..benimkide bırakmaz biliyorumm..yalvardım bari günde 3 tane iç dedim ..bakalım dinliycekmi..allah kimsenin ümitlerini bitirmesin..çok zor bir durum..bu sonuçları aldığım için allahıma çok şükrediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…