NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

çok sevindim canım insallah en kısa zamanda bebiş gelir.çalısmalar tam gaz devam o zaman:teytey::dance:

Canım hadi gözünaydın çok sevindim temiz çıkmasına tahlillerinin :teytey::teytey:

mrb kıslar 2 gün girmemiştim. valla ne çok şey konuşmusunuz kısss. oku oku bitmedi valla.
ben bu sabah regl oldum. tam gününde yani. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:dıptıscım beni mayıs 24 e al canım. Allahtan ümit kesilmez. yerimseniben

evet haklısın canım başlıca sebep olarak stresss gösteriliyor insan elinde omadan yapıyor streesss ama bu ara kafam rahat daha çok yeni ocak ayında düşük yaptım kısmetse olur gözüyle bakıyorum ama bu arada da ateş ölçmeyi falan ihmal etmiyorum arkadaşım :smiley-cool:

dıptıs sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim canım hadi hayırlısı . Allah gönlüne göre tatlı bi bebek versin sana. ama stress yokkkkkkkk yasakkelime yasakkelime .

Dıptıscım hayırlı olsun!!!Umarım hsg ye gerek kalmadan hamiş olursun :dance:
Bu arada benim regl günüm bugün ama büyük ihtimalle bugün olmayacağım kafamçokkarıştı Kafayı yedirticek bana ya,hem yumurtlayamadım hem de reglim gecikiyor bakalım geçen ay 1 hafta gecikti :bbo: Bu ay nekadar gecikecek :uhm:

kızlar ben çok kötüyüm..resmen yıkıldım..eşimle sabah doktora gittik her iki taraftada varikosel çıktı..bütün hayallerim yıkıldı..doktor sperm testide istadi onların sonuçları akşaama çıkıcakmış..onlara göre tedavi şeklini söyliycek..eşim kesinlikle ameliyat olmam diyo..bunca aydır boşu boşuna doktora taşınıyormuşum..

hadi gözün aydin diptiscim, testler temiz cikmis.. bide sarildimi melegin annecigine islem tamam.. yerimseniben

insallah kucaklarimiz en kisa zamanda dolar canim.. bemnimkinin üstünden iki gün gecdi.. daha bi sey yok otralkikda cok sükür..

ama kendime sasiriyorum.. hala test yapmadim.. icim cok rahat.
:dance:

Ayy dıptıscığım ya ben bebek bekleyenlerdenim derken yani isteyenlerdenim umarım Allah söyletmiştir diyorum bu arada benide listene alırsan çok sevinirim sanırım regl tarihi veriliyor ben 2 mayıs ta...umarım regl olmam ve umarım hamileyimdir...

canım çok geçmiş olsun!!Ne demkmiş ameliyat olmam demek ya??Biz kadınlar çocuk için yapamayacağımız şey yok,Ben valla gözümü kırpmadan yattım bıçağın altına yeterki bebişim olsun diye :bbo: belki kocacın naz yapmıştır ilk duyduğunda!!Mutlaka ikna olur canım sen kendini üzme ve kısa zamanda hamiş kal işşallahhh :içelim:

zeynepcim moralini bozma canim.. bak en azindan rahatsizliklarimiz tedavi edilebiliyor.. sen icini ferah tutmaya calis :teselli:

zeyno seninle kader arkadaşıyız canım. bende aralıkta bebeğimi kaybettim. aslında ben rahat değilim. yine aynı şey olcakmış gibi geliyo. :1no2: dıptısa stress yok diye akıl verene bak. :roflol:

Canım benim anlayabilirim seni üzülme benimde eşimde sorun var çünkü.
Canım ameliyat çok kolay korkulcak birşey yok .Ameliyattan sonra sperm degerlerı çok fazla artar.canım üzülme herşeyin çaresi varşutarafagitti

zeynepcim üzülme demek kolay tabi yaşayan bilir ama en azından şöyle düşün tedavi ile olcak bişey inş. eşin de şoktadır sen onun öyle dediğine bakma ikna olcaktır gör bak.

çerez cim iki gün geçti senin hala test yapmadın inanamıyorum sana kıss. insan çatlar meraktan. ama hamişsin gibi geliyo bana.:teytey::teytey: ben maalesef bugün regl oldum.1 gün bile geçmedi.:1no2:

çerez cim iki gün geçti senin hala test yapmadın inanamıyorum sana kıss. insan çatlar meraktan. ama hamişsin gibi geliyo bana.:teytey::teytey: ben maalesef bugün regl oldum.1 gün bile geçmedi.:1no2:

bende kendime hayret ediyorum :roflol:
ama beklicem biraz daha..insallah regl olmazsam cumartesi gününe kadar cumartesi günü yapmayi düsünüyorum testi.. korkuyorum negatif cikicak diye.. hayal kirikligi yasamaktansa beklerim sabirla gelmemesini
:dance:

Cerez kesin hamişsin arkadaşım valla!!Ne güzel hamişlerimizin sayısı giderek artıyor!!Acaba ben ne zaman adımı yazdırıcam o listeye senağlama
Ben kesin regl olucam yine duygusallık krizlerim tutmaya başladı yaww :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…