NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

gecmis olsun canim.. ama ben uzun yillar gecmesi gerek demek istememisdim zaten... hani doktorlar hep 1 sene vakit veriyorlar ya.. ben onu demek istemistim.. , durumunuda bilmedigim icin biraz patavatsizca oldu.. kusura bakma benneyaptımki

gecmis olsun canim.. ama ben uzun yillar gecmesi gerek demek istememisdim zaten... hani doktorlar hep 1 sene vakit veriyorlar ya.. ben onu demek istemistim.. , durumunuda bilmedigim icin biraz patavatsizca oldu.. kusura bakma benneyaptımki

neyse boşver...inşallah en kısa zamanda istediğimiz meleklerimize kavuşuruz...:teytey: :teytey:

kızlar burda herkes bebek için uğraşıyo valla..bizi birbirimizden iyi kimse anlamaz..inş.hepimiz topluca hamiş kalırızda beraber doğurup büyütürz bebişlerimizi....

kızlar burda herkes bebek için uğraşıyo valla..bizi birbirimizden iyi kimse anlamaz..inş.hepimiz topluca hamiş kalırızda beraber doğurup büyütürz bebişlerimizi....

amin canim , insallah .. daha neler bekliyor bizi gelecekde .. rahatsizlanacaklar.. dis cikaracaklar, yüricekler.. evimizi senlendirecekler..

cennet kokulu meleklerimiz.. bide evimiz bi gelseler ya...

arkadaslar benim is paydos.. insallah yarin yine görüsürüz.. iyi haberlerle. .. iyi aksamlar
a.s.

bende bilmiyordum umarım en kısa sürede güzel haberi alırız canım herşey gönlünce olura.s.

görüşürüz iyi akşamlara.s.

İNŞALLAH VCANIM. KIZ BENDE GİTTİMDİ ÖBÜR TARAFA SİZDE GELİRSİNİZDİYE GELMEDİNİZ FUNA DA ORTALIK TA YOK :sm_confused:

:sm_confused:Ya Sizden Kazik Olduk öbürtarafta Diye Mesaj Alinca Bende Gittim Ama Yokmuşsunuz Boşuna Orda Konşmuş Um .... Kizdirmayinya . 2 Sayfa Içinde Kaybedioz Birbirimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…