NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

valla benim anamda ablamda üfleseler hamiş kalıyolar..ben tekne kazıntısıyımya annem bende malzemeyi eksik kullanmış herhal ben onlara benzememeişim..

kızlar nasılsınız ben yeni geldim işten soluğu burda aldım bu ruh hali süper olmuş yaaa.s bu arad yarın iş yok 23 nisan neşe doluyoor insan:teytey::teytey:

NE KAYNATIYONUZ NAN SİZ..........???????*

SESİNİZ TAAAAAAA DIŞARILARA KADAR DUYULUYOR.......

ZATEN DEPRESYONDAYIM.......

AHAN BENDE BEKARKEN O DEDİĞİNİZDEN DÜŞÜNÜRDÜM...SEVDİM KOCAYI ALDIM...ŞİMDİK BEBİŞ İSTİYOM OLMUYOR...NE BASİT İŞ SANARDIM VALLA...AMA NERDE......
YALANMIŞ HEPSİ....MİLLETE GÖMLEK ATSALAR HAMİŞ KALIYOLAR...BİZ NEYE KALAMIYOZ...???? .senağlama senağlama senağlama

arkadasim daha 6 aylik evlisin anladigim kaadriyla.. sabirli ol.. oluuuur

(kelin melhemi olsa kendi basina sürermis:roflol: )

ayıbettin arkadaşım siz sıraya girin hepinizi doğurturum ben.elime yapişmazya nolcekki.peki beni kim doğurtacak bakalıımm

aaa aşkolsun yaren kalbimizi kırdın..

biz ne güne duruyoruz...sen bakma bize....biz varya bu bilgimizle yedi sülalemizi doğurturuz evelallah...:teytey:

biz uzman olduk burda valla...işte bi hamiş kalamıyoz o na henüz çare bulamadık...fisfisfis

ya kızlaaarrr.bi yarım saat hepimiz çıkalım herkes işini halletsin gelsin.siz burdayken çıkamıyyyooooommmmm.mutfakta işim var yaaaa

arkadasim daha 6 aylik evlisin anladigim kaadriyla.. sabirli ol.. oluuuur

(kelin melhemi olsa kendi basina sürermis:roflol: )

kusura bakma arkadaşım sende bu sitede yeni olduğundan benim sorunlarımı bilmiyorsun...ben bekarken ciddi bi rahatsızlık ve ameliyat geçirdim...ve benim..sağlığım açısındanda en kısa zamanda gebe kalmam gerek...bir tüpüm tıkalı...dr. geç bile kaldın diyor ...olmazsa 2 ay sonra laparoskopi yapılcak...

6 ay kısa bir süre değil..tabi daha uzun olanlarda var..Allah sabır versin ama..illada uzun yıllar evli olmak gerekmiyor anneliği düşünmek veya üzülmek için..1 ay -2 ay -1 sene -5 sene farketmez........hepimizin ortak yanı anne olmak istememiz..

kizlar, bugün benim regl günü.. daha olmadim cok sükür.. noooooooolur benim icin dua edin nooooolur..

X