NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ben 22 yasindayim canim.. biz daha yeni yeni basliyoruz calismalara.. ama ben kontrolden gectim.. cok sükür bi sorun yok.. zamanini bekliyoruz iste.. hayirlisi ile su cift cizgiyi bi görsek artik..

canım benim sen daha çok gençsin.bence hiçmi hiç takma bunu kafana.o kadar uzun bi süre varki önünde bence evliliğin tadını çıkar.

Kızlar ben aşırı derecede üşüyorum 2 gündür.Elim ayağım buz gibi .
üst üste 2 atlet 2 badi giydim banamısın demiyorr.acaba hamıslık belrıtısımıdır:1shok:

valla insan fazla kafaya takınca paranoyak oluyorlülülülülülübende son 4 aydır hep regl yaklamşmadan önce kendimi hamile gibi hissediyorum.yok midem bulanıyor yok başım döner halsizleşiyorum hatta inanmazsınız canım bişeyler bile çekmeye başlıyor.ama inşallahh canım inşallah seninki hamilelik belirtisidir.hepimiz hayırlı haberlerini bekliyoruz.

KIZBALSURAT SENDE BİR ANORMALLİKLER VAR AMA HADİ HAYIRLISI....CADIARZU GERÇİ SENDE ANORMALSİN VÜCUDUN NE YAPSIN :roflol:
Birşeyler var ama anlayamadım gitti ufff yaa şimdi elektrik sobasını mutfaga alıp yakıcam yemek yaparken .
laelaelaelaelaeanormalim demek :roflol::roflol::roflol:

sıyırdık iyicene zaten düşünmekten evet belkıde psikolojiktir :roflol:
canım sağol inşallah

ya şu benim topiğe ters şeyler yazanlar olmuş tepem attı valla. klava: ben kimseyi kırmadan yazı yazıyorum.millet lafı ittiriyo.zaten sinirler tepemde Çok üzgünüm çoook

arkadaşlar cümleten merhaba ben yeni üyeyim nisan-mayıs tablosunda yoktum ama sonradan dahil olabilir miyim ufak bi torpil yapabilir misiniz??? çünkü Hamileyiiimmmm.......

ayy teşekkür ederim bi an karamsarlığa kapıldım o kadar üyeden mutluluğumu paylaşacak kimse yokmu diye çookkk teşekkürler sevgili funda 72

arkadaşlar cümleten merhaba ben yeni üyeyim nisan-mayıs tablosunda yoktum ama sonradan dahil olabilir miyim ufak bi torpil yapabilir misiniz??? çünkü Hamileyiiimmmm.......

gözünaydın canım hoşgeldin aramıza hamişşş.
Bizle belirtilerini paylaşabilirmisin :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…