NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

aslinda hepimiz biliyoruzda uygulamiyoruz: KASMAYALIM KENDIMIZI.. sadece kendimizi yiyip bitiriyoruz ya.. iyi düsün insallah iyi olur canim

incecik kana gelince.. hic bi fikrim yok benimde
:uhm:

fitil kullandınsa ondandır

yok canım haptı kullandığım. neyse bütün ilginç şeyler de beni bulur zaten tatlicadiarzu

ah be canlarım dağıtmak için neler yapıyorum ama yalnız kalınca yine başlıyo işte. kendimi sokaklara mı vurmadım, temizliğe mi vurmadım, resim mi yapmadım neler neler ama işte. yalnız kalınca yine aklımda.

kızlar yaaa ben erken regli olucam galiba azar azar koyu kahverengi akıntım başladı.2aydır şaşırdı yaw.galiba stresten oldu.stres yapmıycam kısmet nezamansa rabbim bebişimi yollar

fitil dedinde.. ya su vajinadan kullanilan fitiller acimiyormu??:uhm:

hos soruya bak.. diger taraftan kuallanilanda aciyor ama
kafamçokkarıştı

acımıyo da ıslatıp kullanırsan daha kolay. bi acayip oluyon ama işte. bi de ertesi günü felaket bi akıntı oluyo bende. daha önce kullandım ama bu sefer hap vermişti o daha iyi ya.

malesef öyle oluyo iki dakika unutsan 3. dakka gene aklına geliyo.biz gacılar deliyiz valla. tatlicadiarzu

malesef öyle oluyo iki dakika unutsan 3. dakka gene aklına geliyo.biz gacılar deliyiz valla. tatlicadiarzu

sorma be fundam.. bi de benim dış gebelikten sonra korunun demişti bu bizim o olaydan sonra ilk denememiz ondan biraz bende gerginim. bu ay film çektirdik takip et dedi doktorum kime çektirsem kalıyo o ay dedi. bende takip ettim yumurtlama gününü falan ama işte ondan çok stres oldu. tuttumu tutmadı mı diye.

attirmayin su tepemin tasini yine ya
olmuyorsa daha vakti var demekki.. vardir her serde bi hayir.. biz göremiyoruz sadece, o kadar!!
hatunlar.. ömrümüzü neden neden neden le mi geciricez ya olana kadar.. biliyorum, beklemek zor.. heleki regl günü yaklasiyorsa.. heleki günü gectigi halde regl olunmadiysa, bende biliyorum.. ama takmiyorum anasini satim, takmiyorum..
takmicamda.. hersey olucana variyor zaten.. biz simdiye kadar düsüncelerimizle neyi degistirdikki bu gercegi degistirebilcez he??
yapmayin etmeyin noluuuuur :1no2:
sizede yazik.. stress yaptiginiz kocislerinizede yazik..
nolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
:çok üzgünüm:

bende pazara gitim geldim..meyve sebze aldım işte bişeyler...sana hak veriyom cerezcim...bende bu ay hiç takmadım ne yapalım olmuyosa yapacak bişey yok...kabullenip sineye çekicez..allahım bizim için en iyisini biliyodur....

sus kız :mymeka: söylemesi kolay benim yaşıma gelde görürüm seni :roflol:

anacim.. olmicak oldukdan sonra o yas bu ýas fark etmiyo.. olucak oldukdan sonra tecavüze ugrayan 14 yasindaki masum kizlar hamile kaliyor.. aci ama gercek..
takdiri ilahi.. allah sonumuzu hayirli kilsin

a.s.a.s.

canımcım valla bende reglinden sonra ilk günler bende öyle diyorum ama yaklaştıkça bunalım takılıyosun ister istemez canım. bi de yaşım 27 aha önümde 3 sene. 3 çocuk istiyorum. nasıl olacak birini doğurup hamile kalmam lazım Kötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…