NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

canımcım valla bende reglinden sonra ilk günler bende öyle diyorum ama yaklaştıkça bunalım takılıyosun ister istemez canım. bi de yaşım 27 aha önümde 3 sene. 3 çocuk istiyorum. nasıl olacak birini doğurup hamile kalmam lazım Kötü Kazen

1. neden kendine 3 sene siniri koydunki??
2. belki ilk hamileliginde ücüz bebeye hamile kalcan, alla alla
sırnaşık şey

hadin kızlar ip atlayalım biraz
skippyal7is9.gif

bu ip atlayan kucukkedicik senmisin yoksa sırnaşık şey
bende atlicam, malum yaz geliyor kalori kaybederiz azicik
:sm_cool:

1. neden kendine 3 sene siniri koydunki??
2. belki ilk hamileliginde ücüz bebeye hamile kalcan, alla alla
sırnaşık şey

eneee kız neettin sen beni. zaten benim yumurtalıklar çifter atıyo. ikiz tamamda üçüz zor be canım. eneee vallahi zor.

ama rabbim isterse verirse başımızın üstünde yerleri var ona da yok demem bi olsunda hiç farketmezzz

eneee kız neettin sen beni. zaten benim yumurtalıklar çifter atıyo. ikiz tamamda üçüz zor be canım. eneee vallahi zor.

ama rabbim isterse verirse başımızın üstünde yerleri var ona da yok demem bi olsunda hiç farketmezzz

insallah canim insallah.. el birligi ile büyütürüz suracikda :roflol::roflol:

kızlar rabbim kızmasın ama ben ikiz falan istemiyorum.malum maddiyat.altından kalkamam.zavallıcıklar mahfolur.1 tanecik daha istiyorum.kız erkek farketmez.eli ayağı düzgün sağlıklı olsun yeter.maddi durumumuz çok iyi olsaydı şu an 3.yü yapıyor olurduk.acaip seviyorum çocukları.eşimde öyle

kızlar rabbim kızmasın ama ben ikiz falan istemiyorum.malum maddiyat.altından kalkamam.zavallıcıklar mahfolur.1 tanecik daha istiyorum.kız erkek farketmez.eli ayağı düzgün sağlıklı olsun yeter.maddi durumumuz çok iyi olsaydı şu an 3.yü yapıyor olurduk.acaip seviyorum çocukları.eşimde öyle

fundam.. her yeni can kendi bereketi ile gelir:asigim:.. kendi rizkiyla gelir..:asigim:
öyle düsünme bitanem
:1hug:

unbenanntgd9.png

kizlar bakin zeynepi buldum.. dedim size ip atlarken bisi oldu diye..
ipe dolanmis
:roflol::roflol::roflol:

X