NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

slm kızlar bende burdayım
sabahtan beri geziniyorum, okudunuzmu bilmiyorum ama benim bugün kanamam geldi daha 10 gün önce adet olmuştum. Hamiş olmayı çok istiyorum ama bu kanama da neyin nesi üstüne görme olabilir mi?
akşama doktorumu arıyacağım bakalım gel derse gideceğim...

cok sükür.. garib kaldim buralarda ya..

iyiyim canim, sen??
ne yaptin gömdünmü dileklerini gül agacina?

gömdüm .canım ALLAH kabul etsin...bi gül ağacına .bide evdeki çiçeğe ikiz resmi koydum bide dördüz oluyomuş.....:sm_cool:

kizölar hamisisim ssekerler sabah test yaptim cift cizgiyi gördüm:dance::dance:

tebrik ederim canım.....allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin....çok sevindim senin adına....bizim içinde dua et..:nazar:

eşime testin sonucu negatif çıktı dedim.üzüldü oda.napalım çalışmaya devam dedi.çalış çalış nereye kadar yahu insan yoruluyo valla

gömdüm .canım ALLAH kabul etsin...bi gül ağacına .bide evdeki çiçeğe ikiz resmi koydum bide dördüz oluyomuş.....:sm_cool:

kiz hayirlisi olsunda.. tek tekmi geliyor, cifter cifter mi hic fark etmez.. saglikli olsunlarda..

bide nazlanmasalar, fazla bekletmeseler

eşime testin sonucu negatif çıktı dedim.üzüldü oda.napalım çalışmaya devam dedi.çalış çalış nereye kadar yahu insan yoruluyo valla

testmi yaptin :1shok:
negatifmi cikdi:çok üzgünüm:sIkma canini bitanem ya :teselli:

calis calis nereye kadar diyo ya.. calis iste, isinin adi ne.. iyidir calismak iyidir..

ne demis atalarimzi, calisan demir paslanmaz (yada ona benzer bisi iste )
:1hug:

ben çalışmadım yetti be.zaten 3gün kalmış reglime tutmaz.offff offfffffffffffffff

canimin iciiii.. sen bu isi bi görev gibimi yapiyorsun allah askina ya.. memur musun sen..
kari kocasinizu siz.. yumurtlamadan yumurtklamaya mi iliski yasiyorsunuz anam.. alla alla.. bak konusturma beni aksam olmadan alla alla ya:mymeka::mymeka:

3 gün varsa var.. uzak mi durmali simdi kocadan yani.. dövücem seni hee :mymeka:

yürü bakim tipis tipis kocacinin yanina.. nas nas
:eek:klava:

X