NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kızlar yaaaaaaaaa sabah gebelik testi yaptım (-) çıktı.moralim sıfır gözlerim doldu ağlamamak için zor tuttum kendimi :çok üzgünüm: senağlama

kızlar yaaaaaaaaa sabah gebelik testi yaptım (-) çıktı.moralim sıfır gözlerim doldu ağlamamak için zor tuttum kendimi :çok üzgünüm: senağlama

:teselli:canım benım gel :1hug:ayyy kıyamam ben sana yaa kısmet canım hayırlısı böyleymiş demekki.rabbim bizler için en iyisini bilir

üzülme canım ya hayırlısı başka zaman demekki, bidahaki ay inşallah her ay yeni umutlarla bekliyoruz allah büyüktür üzülme lütfen...a.s.

ayyy benimde aklıma rahim filmi geliyor olmadıkça bende çok korkuyorum inşallah oralara kadar gelmeden hamiş oluruz canım...

inşallah canım..gerçi 10 ayda az bir süre deil..bir sorunumuz olmasa bu zamana kadar olurdu gibime geliyo ama ..ne biliyim işte ..allah hakkımızda hayırlısını versin....

canımmm neoluyo dur bakalım...daha ilk ayın bu senin..hemen ümidini kaybetme bakiyiiim...biz ne yapalım dile kolay 10 ay oldu...inşallah sen bizim kadar beklemezsin...

sağolun canlarım benim.9 unda regli olayım biter bitmez doktora gidicem.şu yumurtlama hapından yazdırıcam

senin işin gücün delülük zate....kabardımı bari..benim bildiğim o karbonatla oluyodu..kabartma tozuyla deil....delüüüüüü:roflol:

Hayır yaa onlada oluyormuş ama orkıdem var yaa akşam konuştuk arkadaşla biz .oda yapmış dediki 2 kaşık kabartma tozu koydum fossladı dedi.ben 1 kasık koydum resmen köpürdüüü köpük halıne döndü foss :roflol::roflol:yaa bende bütün testler olumlu verıyor ama bebek olmuyor hahahahha

Hayır yaa onlada oluyormuş ama orkıdem var yaa akşam konuştuk arkadaşla biz .oda yapmış dediki 2 kaşık kabartma tozu koydum fossladı dedi.ben 1 kasık koydum resmen köpürdüüü köpük halıne döndü foss :roflol::roflol:yaa bende bütün testler olumlu verıyor ama bebek olmuyor hahahahha

delüüüü...hani diyolarya boş gebelik işte ne biliyim kimyasal gebelik diye...seninkide değişik bir cins... test gebeliği geçirdim ben...böyle söyle herkese...benimkide bu cins bir gebelik de :roflol:

delüüüü...hani diyolarya boş gebelik işte ne biliyim kimyasal gebelik diye...seninkide değişik bir cins... test gebeliği geçirdim ben...böyle söyle herkese...benimkide bu cins bir gebelik de :roflol:

delüüüü karı kimyasal gebelikse .bu sabah niye test öyle çıktı hahahahahah:roflol::roflol:arkadaş kabonatla yapma dedi .kabarta tozuyla yap dedı.hamılelerde proteın bulunurmus ıdrarda ondada proteın oldugu ıcın kaarırmıs :roflol:

delüüüü karı kimyasal gebelikse .bu sabah niye test öyle çıktı hahahahahah:roflol::roflol:arkadaş kabonatla yapma dedi .kabarta tozuyla yap dedı.hamılelerde proteın bulunurmus ıdrarda ondada proteın oldugu ıcın kaarırmıs :roflol:

anlamadınki sn benim dediğimi ...sana kimyasal gebelik geçirdin demiyom...hani onlarda bir çeşit gebelik oluyoya..seninkide test gebeliği...yeni bir akım gibi..mesela ben test gebeliği geçiriyom de...tatlicadiarzu

X