NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne yaptılar anlat çabukkk

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ne yaptılar anlat çabukkk

anlatıyorum.güleni döverim. klava: kadının eve gittik.tavanda sağlam bi kanca,kancanın ucunda kapkalın halat gibi bi ip sarkıyo.beni yere yatırdılar önce.kadının eli şifalıymış.benim ykasık bölgemi ovaladı önce sonra çarşafa sardılar bacak bölgemi.ipide bileklerimden sarıp bağldılar.çektiler beni yukarı.tepetaklak asıldım resmen .amma gülmüştük. :roflol: kadın öylede ovaladı movaladı okadar.o aralar hapta kullanmaya başlamıştım(yumurtalarım çoğalsın diye).1ay sonra gebe kaldım

fUNDA İNANAMADIM KIZ İLK DEFA BÖYLE BİRŞEY DUYDUM
AYAKLARIN TAVANA DOĞRUYKEN KAFANA KAN TOPLANMADIMI tatlicadiarzu

:roflol::roflol: adresi versene,bide biz elletelim:dance:

anlatıyorum.güleni döverim. kadının eve gittik.tavanda sağlam bi kanca,kancanın ucunda kapkalın halat gibi bi ip sarkıyo.beni yere yatırdılar önce.kadının eli şifalıymış.benim ykasık bölgemi ovaladı önce sonra çarşafa sardılar bacak bölgemi.ipide bileklerimden sarıp bağldılar.çektiler beni yukarı.tepetaklak asıldım resmen .amma gülmüştük. kadın öylede ovaladı movaladı okadar.o aralar hapta kullanmaya başlamıştım(yumurtalarım çoğalsın diye).1ay sonra gebe kaldım

KIZ AY ÇOK GÜLDÜMMMMM:roflol::roflol:BU NASIL İŞ VAY ANASINI BENDE GİDİYİM BU KADINA:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…