NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

güzelim benimm tanıdığım iki kişi bu şekilde hamile kaldı...birinin 3 sene olmadı çocuğu sebepsiz infertiliteydi...o zaman arkadaş bize sardırcak kaynanam beni bi kadına deyince saçmalama olmaz öle şey demiştik.....kız o ay hamile kadı...hepimiz dumura uğradıkkkk...diğeri ise evlendikten sonra 2 sene olmadı..sardırdılar yengemin ablası oluyo kendisi yakınım yani iyi biliyorum...kadın o ay hamile kadı..ardan 5 sene geçti 2.çocuğu istediler olmadı yine aynı kadına sardırdılar o ay hamile kaldı...bir kızı bir oğlu var..banada komik geliyodu önce ama bunları birebir yaşayınca şok oluyo insan..inansammı acaba diye soruyo kendine...ya olursa diyorum kendi kendime...bizim burda senin yaptırdığın olay kasık düşüklüğü deniyo..bu gerçekten oluyomuşşş...eskiler kasık düşüklüğü diyolar şimdi kiler ise rahimin aşağıda olması diyo....ayağından tutup sallıyolar o kişiyi ondan sonra ovuyolar.....sardırma olayında ise ben o tek çocuğu olan arkdaşıma sordum ne ile ovuyo falan diye...adetinin bittiği gün yıkanıyosun abdestini alıyosun öle gidiyosun...kasıklarını önce viks ile ovuyomuş iyice ondan sonra hatırladığı kadarıyla arkadaşımın kuru üzümü havanda iyice eziyo bunu bir tavada iyi zeytinyağı ile kavuruyo...ondan sonra sıcakken kasıklarına koyuyo ve eve gelip hemen kocanla ilişkiye giriyosun ve o gün hiç kalkmıyosun...duşunu falan ertesi gün alıyosun...ama yarın gideceğim kadın bölemi yapar bilmiyorum....

walla bazen düşünüyorum eskiden infertilite dene şeyin çeşidi mi vardı...çocuğu olmuyo..kısırmışşş..derlerdi....doktora gidip tedavi olmak yoktu...mahalle-köy ebeleri vardı....eski yöntemlerle halletmeye çalışırlardı herşeyi...ananeme sordum bugün yine...bu gece mübarek dedi...istihare namazını kıl,duanı et yarın inşallah allah işini rastgetirsin dedi..bunun maneviyatı bile yetti bana...içim bir tuhaf oldu......

birde çevrende bu kadar insanın başına böle ilginç olaylar gelirse insan ne ye inanacağını bilemiyo...inşallah yarın gideceğim kadın iyi biliyodur işi....hayırlısı olsun bakalım...

eğer benim ki tutarsa kızlar hepiniz buraya gelirsiniz artık.....benim eve çağırırız kadını hepinizi sırayla sarar..ben sizlere birer oda da veririm.... :)))))))))))))))))))))))))))))9 muhaaaa muhaaahaha

bende arkadaşa gidicem şimdi....giderken halledeyim şu işi.....

eğer benim ki tutarsa kızlar hepiniz buraya gelirsiniz artık.....benim eve çağırırız kadını hepinizi sırayla sarar..ben sizlere birer oda da veririm.... :)))))))))))))))))))))))))))))9 muhaaaa muhaaahaha

ayy orası da çok uzak,buralarda birine sardırsak olmaz mı acep??
bu arada bu gecenin nesi varr??
ne olcek?

güzelim benim görümcem de elbistanda oturuyo...eşi jandarma uzmançavuş...burdan koli falan yolladıkmı afşinden alıyo.....yakınmış galiba yarım saat falan diyo..

X