NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

yaf bu erkek milletide amma yüzsüz oluyo..hem ana hem sevgili hem karı hem hizmetçi hemde köle olmamızı istiyolar.

ya arkadaşlar resmim çok kötü bebeği çizemiom ya yazıcıdan çıkartsam olmazmı ki ..sonra çirkin bi bebeğim olmasın

ya arkadaşlar resmim çok kötü bebeği çizemiom ya yazıcıdan çıkartsam olmazmı ki ..sonra çirkin bi bebeğim olmasın

kiz senin bu yazdigina ben gülmekden catladim.. yumutran hala saglammi hee sırnaşık şey
bak böyle bisey 40 yil düsünsem aklima gelmezdi.. yazicidan bebek resmi cikartmak :roflol::roflol:

cok yasa emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
sırnaşık şey

of ya bende dizüstü bilgisayar istiyom.evde kavga çıkıyo bilgisayar yüzünden.onuda istesemmi??* jeyyar

okadar gideyim istedim eşimde çok küfürlü falan dedi gitmedim ...nerdeymiş sitede varmı

okadar gideyim istedim eşimde çok küfürlü falan dedi gitmedim ...nerdeymiş sitede varmı

yok yok.. yani sitede varmi bilmiyorum..

bizde esimle önce gidip gitmemekde kararsizdik.. küfürlü cok denildigi icin..

küfürlü oldugu dogru... ama katlanilabilinir.. biz cok güldük acikcasi..

ama bi daha gidermisin dersen.. bilmem degermi??:sm_confused:

bende cd sini alır evde seyredeim bi ne zaman çıkcaksa........
şu hıdırellez isteklerini ikindi ile akşam ezanı arsında diye biliyom ben

siz söylemediniz ben öğrendim kaynanamdan...gül ağacının dibine resmi koyup 3 kulhuvallah bir elham okuyp dilek dileniyomuş...gülün dalınada kırmızı bişeyle küçük bir para asılıyomuş..paranın bereketi artsın diye....akşam ezanından sonra yapılacakmış bunlar...

söledik ya gözünmü görmüyooooooooo :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…