NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

Kizlar Bende Korunmayi Biraktiktan Sonra Bütün Adet Düzenim Değişti...bence Bunun Sebebi Tamamen Stres..silik çizgiyi Birkaç Kez Bende Gördüm Ama Gebelik Olmadi...

adet kanaman nasıldı normal yogunlukta mıydı.üstüne görmüş olmayasın.silik çizgi de cıkmıs.kan testi yaptırmadın di mi?normal adet olup da hamiş olanlarda olabılıyor ya.
insallah öyle birseydir seninkı de..

canım ılk 3 gün kahvelekeliydi sonra normal yogunlukta 1 gün sürdü.sonra uzadıda uzadı bitimi 12 güne çıktı.kan testi yaptırmadım .bugün başlayan göğüs acısı sinir etti beniKötü Kazen

SELAM BALSURATTT
MESAJIN DİKKATİMİ ÇEKTİİ
GÖĞÜS AĞRISI HAMİLLİKTE OLUYOR KIZ HAMİLE OLMAYASIN SEN HEM 12 GÜN ADETTE NORMAL DEĞİL BENCE BİR AN ÖNCE BİR BHCG BAKTIRRRR
HADİ HAYIRLISIIIIŞeniz

SELAM BALSURATTT
MESAJIN DİKKATİMİ ÇEKTİİ
GÖĞÜS AĞRISI HAMİLLİKTE OLUYOR KIZ HAMİLE OLMAYASIN SEN HEM 12 GÜN ADETTE NORMAL DEĞİL BENCE BİR AN ÖNCE BİR BHCG BAKTIRRRR
HADİ HAYIRLISIIIIŞeniz

Canım sağol ilgin için çevremdekiler fazla ümitlenme diyorlar gerek yok diyorlar tahlile.Bakayım belki 2-3 gün sonra göğüs ağrıları devam ederse evde yaparım test
rizeli kızzz a.s.

merhaba arkadaslar.. ben geldiiiim

ne var ne yok bakim??

balim, hayrola?

Canım hoşgeldin kız canım çekti küllahta çekirdekler taze gözüküyor
sen neler yapıyorsun yerimseniben
canım kendi kendime gereksiz hevesleniyorum işte bakma yukarda yazdığım saçmalamalarıma:çok üzgünüm:

Canım hoşgeldin kız canım çekti küllahta çekirdekler taze gözüküyor
sen neler yapıyorsun yerimseniben
canım kendi kendime gereksiz hevesleniyorum işte bakma yukarda yazdığım saçmalamalarıma:çok üzgünüm:

gel canim, bi külahda sana vereyim.. senden kiymetlimi.. citir citir ne güzel yenir..

canim.. allahin isine akil sir ermez.. bebisin sana sürpriz yapcak..o belli..
gülüm.. allahdan hayirlisini dile..hayirlisi olsun..

bende gecen hafta regl oldum.. ama inan hic umursamadim.. önümüzdeki aylar torbayami girdi dimi ama yerimseniben

banada sanki gögüs uclarim aciyormus gibi geliyor.. ama biliyorumki vücudum benimle oyun oynuyor..

biz hamile kalinca vücudumuza ayiptir söylemesi en büyük kazigi atmis olucaz..

unutmaki intikam soguk yenen bi yemektir
:dance:

zeynep, funda, giznur diptis.. yokmusunuz??

balimla yalnizmiyiz burda.. aloooo

canlasin buralar yaa..

helowwwwwwwwww
:eek:klava:

valla bende bi değişiklik yok.işe gidip geliyom.hala regl olmadım aslında yumurtlamam falan gayet güzel olmuştu neden olmadım anlamadın
yarın kesin olsun diye bidaha kan testi yaptırcam sonra regl için ilaca başlamam gerekiyo.beklersem gelmeycek galiba

canım hafta sonu evdeydim.ama bu ara çok fazla doğum var.yazın evlenenler tek tek doğuruyo valla

darisi bizim basimiza yarenim..

yaw benim evliligimin üzerinden bu sene ikinci yaz gececek insallah.. hani catir catir dogurmak??
dogurmak surda dursun hamile bilem degilim :roflol:

X