NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kızlar ben daha adet olmadım.beklemedeyim.tarihimi 3 mayıs olarak vermiştim.gecıkme olursa dıye.ama 30 nisanda adet olmam lazımdı.yarın test yaptırıcam.benim için dua edin.a.s.

inşallah hamişsindir canım .biran önce müjdeli haberi ver :teytey:

kızlar ben daha adet olmadım.beklemedeyim.tarihimi 3 mayıs olarak vermiştim.gecıkme olursa dıye.ama 30 nisanda adet olmam lazımdı.yarın test yaptırıcam.benim için dua edin.a.s.

canım inşallah müjdeli haberlerle gelirsin allah gönlüne göre versin inşallah bebek yoldadır:teytey:

nurcum peki regli olucakmışsın gibi ağrın oldumu
yaklasık ıkı haftadır sol kasıgımda batma var.adet günümde aynı adet sancısı gibi karın agrılarım oldu.2 gün sürdü.adet olucam kesin dedim ama olmadım.sonra sancılar kesıldı.su anda hiç adet sancıcı yok.sadece sol kasıkta batmalar devam edıyor.insallah bebiştendir o batmalar.bugunle beraber 5 gün geçti.

yaklasık ıkı haftadır sol kasıgımda batma var.adet günümde aynı adet sancısı gibi karın agrılarım oldu.2 gün sürdü.adet olucam kesin dedim ama olmadım.sonra sancılar kesıldı.su anda hiç adet sancıcı yok.sadece sol kasıkta batmalar devam edıyor.insallah bebiştendir o batmalar.bugunle beraber 5 gün geçti.

inşallah canım.eğer hamişsen.benimde bilgim olmuş oldu.bendede aynı belirtiler olursa strese girmem hiç olmazsa.5gün geçtiğine göre kesin hamilesin

pregtest_son.gif
:roflol:sağ taraftaki gibi balsurat sıyırdı yine:roflol:

Fundaaa ben hala buna yoruyorum göğüslerikafamçokkarıştı tam sıyırdım bu sefer

X