NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

demek silik çıktı peki testi 1kere mi yapmıştın belki benimde öyledir gerci adetim 2gün gecti ama yinede adet olacagımı düşünüyoerum peki lekelenmelerin adet gününde mi başladı yoksa günün gectikten sonramı canım

canım sen hamişsindir inşallah sen bana bakma senın adetın gelmemişki.
Benim adet günü kahvelekem geldi2.5 gun surdü bende akşam 9 da testi aç karnına,5 saat idrarı tuttum iyi çıksın dıye sonuc yaptım çıktı.sonrada 1 saat sonra adet görmeye başladım
.sonra sabah morelım bozuldu test doğru çıkmadı diye.sabah yapmadım testı salak gibi 11:00 de yaptım idrarıda tutmamıştım yok gibiydi :roflol:yaptım tek cızgı cıktı .dahada yapmadım .herkez yap dedı yapmadım

canım her sılık cızgıyı gören hamıle olmuyor malesef benm başıma 2 defa geldı bu olay .hemde bu ay yaptığım ısıga tutmadan sılıktı eşimde gördü senağlama

aynen canım benimde gecen ay başıma geldigi için inanamıyorum.gecen ay hemde adetime 4 gün varken yaptım ikinci çizgi vardı.ama silikti.adetime 2 gün kala silik olan çizgi daha da koyulaştıysa diyerekten birdaha test yaptım maalesef negatif ti:ya test bozuk çıkıyor yada bilmesidimiz başka bişey var

o testler herzaman doğru olmuyo.ben ilk gebeliğimde defalarca yaptım.hamile değilken çift çizgi çıktı.en güzeli tahlil

kız balsurat krizantem olmuşsun.tebrikler
02krizantemkarisik1hf3.jpg

iiiiyiiiii icanım bu gün sırf sizin için leptop aldım valla . yoksam her akşam eşimle koltuk kapmaca oynuyodum..

yok bu defa son olur. eğer bir daha taşınmam gerekirse eşyaları yakar alır sırt çantamı çıkarım :roflol: en güzelini yapmışsın bacım. benim kocişlede kavga edioduk bende aldım sonunda laptop kurtuldum çileden :teytey:

ya benim eşim de bu gün nöb çalışmamızda kaldı valla bende senin gibi hiç ümütlenmeyım bari

ben zaten bu ay saldım çayıra mevlam kayıra modundayım. hiç bebek falan düşüncek durumum kalmadı. sanırım nümüzdeki 2 haftada düşünemem malum ev yerleştirmekde kola iş değil jeyyar

Dıptıss canım özledim seni kızz hadi kolay gelsşn sana allah kolaylık versin :1hug:

bacım saol 3.5 ay sonra sonunda kocişim işe girio. buranın maaşıda iyi şartlarıda süper aynı zamanda geleceği olan bi iş Allah'a şükürler olsun zurnanın zırt dediği yerde imdadımıza yetişti bu iş sırnaşık şey

X