NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

hoş geldin balsurat hadi gözün aydın ALLAH bida kavuşturmasın canım..bida .9 ay görüşeme emi .

ya kızlar bu sayfanıza istemesemde bi sürü abonelık doluyo sizinde öylemi her cevap yazdığim konu sayfamda bitiyo ya .

dilekte emin deil ama bence hamiş bugün adetinin 2. günü test silik te olsa çizgi varmiiş.

3 gün kahverengi lekelenmem oldu sökülemeyınce test yapmıştım silik çıktı.ertesı gunu aksama dogru adetım yavas yavas sokuldu oldu son 4 gunde kahve akıntı devam ettı
:mymeka:al sana

3 gün kahverengi lekelenmem oldu sökülemeyınce test yapmıştım silik çıktı.ertesı gunu aksama dogru adetım yavas yavas sokuldu oldu son 4 gunde kahve akıntı devam ettı

demek silik çıktı peki testi 1kere mi yapmıştın belki benimde öyledir gerci adetim 2gün gecti ama yinede adet olacagımı düşünüyoerum peki lekelenmelerin adet gününde mi başladı yoksa günün gectikten sonramı canım

eeeeeeeee hem hamile olmayıp hem nası silik çıkıyoki :sm_confused:

X