NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

EVRİCİİİİMMMM.küsme canım bak geliyo ...profil sayfanda abone olduğun konuların altından oku canım

aşk olsun amaaaaa.....ben hemen anladım sölediğini ...bidaha sormadım ki...sadece banada yorum yazın da kareciklerim olsun dedim....küstüm işteee...

nidemek istiyon gız.funda gibi benim jeton köşeli değil bikerede anladımmı dime istedin sen bakiim al sana :mymeka:

okudum canım....konu değerlendirmemi de yaptım..funda yüzünden ben azar işitiyom yaaa..

ne kadar cenesi düsük hatunlarsiniz siz ya.. iki dakika is yapalim dedik.. 3 sayfa ilerlemisler anam .. yuh yani

hosgeldin hemserim, sefalar getirdin giznurcum.. kiz senin atesin daha düsmedimi bee
:eek:klava:

Ya Yazilarin Hepsi Birden çikti .. Aaaaaa ..bişey Dicem şimd Neyse... Dipdisla Akşam Baya Msn De Gevezelik Ettik

ben gidiyorum kızlar beklerler ayıp olmasın görüşürüz öptüm
bebekkk3gw2so7.jpg

öpmeyle geçmez küstüm işte...hem bugün kocam beni pikniğe götürcek...akşam 6 da ...seni götürmücem işte funda...ohh..canıma değsinn.....

ne kadar cenesi düsük hatunlarsiniz siz ya.. iki dakika is yapalim dedik.. 3 sayfa ilerlemisler anam .. yuh yani

hosgeldin hemserim, sefalar getirdin giznurcum.. kiz senin atesin daha düsmedimi bee
:eek:klava:

AYNEN KIZ BENDE TAKP EDMİYOM HEMEN FUNDA DOLDURUYO.. HOŞBULDUK HEMŞERİM..KIZ SENİ ARKADAŞ LİSTESİNE EKLEYIM KIZIMLA BENIM RESİMLERİMİ GÖRÜRSUN HALA ATEŞİM DÜŞMEDİ ANAM SOBA GİBİYİM ....sırnaşık şey

kizlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar.. dün esimle türkiyeye bilet aldik.. 4 hafta sonra türkiyedeyim :dance::dance:

allahim gece beni bi görecekdiniz, sabahi zor ettim
:sm_cool:

X