NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

evrimcim şu solda kötü içerik yazısının yanında terazi resmi varya orayı tıklıyosun açılan yere ne yazmak istersen yazıysun puan yolluyosun arkadaşına ama kime yollayacaksan onunterazisine tıkla

ne raporu............:sm_confused:

dün doktor kontrolüm vardı.....klomen kullanalım bu ay da dedi ben her nekadar istemesemde.....yarın da gel hastaneye gelecek ayın iğnleri için rapor çıkartalım dedi....onu çıkarttık...

kıslar banada yorum yazsanıza benimde kareciklerim çoğalsın

evrim canım benim jeton kk sayesinde bi köşe bi dikdörgen bi üçgen vs oluyo anlayacağın geometriye döndüm ...seninki hangi şekil anam....lülülülülülü

:)) yine başladın bakıyorum zaman kaybetmeden .....üzerine yıklayıp oku canım..benim yazdığım bi yazı

evrim canım benim jeton kk sayesinde bi köşe bi dikdörgen bi üçgen vs oluyo anlayacağın geometriye döndüm ...seninki hangi şekil anam....lülülülülülü

aşk olsun amaaaaa.....ben hemen anladım sölediğini ...bidaha sormadım ki...sadece banada yorum yazın da kareciklerim olsun dedim....küstüm işteee...

sende profil sayfandan blog yazısı yazabilirin şiir olur söz olur farketmez ama kendi jetonundan yazcan.......öle kopya çekmek yok ..sırnaşık şey

X