NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

bu liste hergün biraz daha çoğalıo.yakında bütün kk buraya toplanırsa hiç şaşmam.. bizde mıknatıs mı var acep.

gunaydin dipdisdipdis cim ben sana adet oldugumu soylemistim ama az bi kanama sonrasi durdu
26 nisan cumartesi tam 28. gunumdu 27. gun azcik oldu ama gelmedi
benide beklemedekilere alirmisin canim pek umudum yok
insallah bi supriz olur

günaydın ne yaptın bakalım yumurtacıklarını ne zaman çatlatmaya gidicen...boşa masraf yapma kız vur ikisini birbirine çatlayıversin

evet ya tabi bizim delü olduğumuzu gören geliyo..kız burda iyi kafa dağıtıyoz şaka maka....

Son düzenleme:
ben bu gün biraz sinirliyim hani sana geçen hafta perde yaptırdım demiştim ya ..hala getirecekler çıldırttılar beni..eve bağlandım kaldım onlar yüzünden..bakalım sözde bugün gelecek gelmezse dükkanlarını basmaya gidicem...

senin deli olduğunu anlaşılan perdeciler hala anlayamamiş ..şunlara göster ki bidahakine işin garanti olur.

günaydin canlar.. yine kaynatmissiniz epeyce ya.. yetisilmiyor hiziniza.. tü tü masallah

kimler var bakim.. el kaldirin sirayla

selamlarr,

arkadaslar sabah ise geldigimden beri topikte yazılanları okumaya calıstım atlaya zıplaya ilerledigim halde gozlerim yandı sonuna simdi vardım. ben bu topigi takip edemeyeceğim vaktim yok ne yazıkkı yazısmalar çok yogunlastı. bana birsey sormak isteyen profil sayfama yazarsa ordan gorurum. arada girip hamis listelerine bakmadan edemem :) ama gunu gunune artık yazısmaları okuyamayacagım baska birsey yapamaz oldum çunku.

hocam ben burdayım ilk ben geldim arkadaşlar hep uyuyo uykucu bunlar ..onlara eksi puan verelim...Kötü Kazen

bizim sesimize uyanirlar simdi.. birbir dökülürler yavrucum.. afferim sana, gözüm tuttu seni.. erkencisin.. erken kalkan cok yol alirim.. devam et böyle.
şakkıdı

esracım senin gözler yanmış ...ben yakında şaşı olcam diye korkuyom bide sandalyeye yapıştım kaldım..neolur yardım edin bana yasenağlama

kızlaaaar ben 18 mayıs demiştim regl tarihime ama sanki geri çekicek gibi. galiba 12 si gibi olmalı ama emin değilm işte.

dış gebelikten önce 31 di döngüm. ama geçen ay 28 e indi. dün tam 14. günümdü gece sol kasığımda iğne batması gibi ağrım oldu. sanırım yumurta çatladı. 14+14 yine 28 olacak galiba.

kızlar yumurta çatlayınca sizde de oluyor mu böyle ağrı?

ısı takibi yapmak istemedim. çokda inceleyince hep bi sorun çıkıyor.

ya biraz burdan ayrılmaya gemio hemen de katynatmışınız yine......zeynep delisinin başının altından kalkıo hep bunlar.

küçükkedicik ben hiç anlamıyom yumurtladığımı ne akıntım oluyo nede başka bir şey..batma oluyosada ben farketmiyom herhalde...

ya biraz burdan ayrılmaya gemio hemen de katynatmışınız yine......zeynep delisinin başının altından kalkıo hep bunlar.

sen görürüsün delülüğü..sen şimdi bugün iğne yaptıracağına göre 36 saat sonra mühim işin var demektir..bende 36 saat sonra sizdeyim..bakalım iş gördürümüyüm size...hahahahaKötü Kazen

canım benimde bugün adetimin 13.günüdün dün dr agittim 18 mm olmuş. bu gün çatlatılacak ama yinede ağrı oldu ..yani yumurta oluşurkende ağrı batma yapıo..ama belkide seninki çatlamıştır. bu günü ziyan etme haaaaa .b

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…