NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

dıptısss funda öldüremedi beni ya sen öldürcen beni gülmekten...koptum wallaaaa.offfffffffff.....karnım ağrıyo yaaaaaaaa...ayyyyyyyyyyyyyyyy......uffffffffffffff........çatlıcammmmmmmmmmm

kıslar desenize köprübaşladı diye...gidiyom ben izlemeyeeeee..hadi görüşürükkkkk....by.........

oooooooooooooooo hayırlı olsun ben sana demedimmi dün içimden geçti hamilesin diyeeeeeeeeeeeeeee oh oh ne güzel darısı başımızaaaaaaaaaaaa

evet canım ya evde yaptığım testte çok belirgin 2 çizgi çıktı yarın için doktordan randevu aldık teyit ettirip kontrol olmak lazım inş herşey hayırlı olur Allahım isteyen herkese kısa zamanda hayırlısı ile nasip eder inş

dıptıs kızzz sen daha uyumadın mı.......ne zaman taşınıyonuzzz??

dıptıs kızzz sen daha uyumadın mı.......ne zaman taşınıyonuzzz??

yok hayatım uyumadım takılıom ara ara buraya. yerimseniben vallah mayıs 12 de kocişim işe başlayacak. bizim bu haftasonu yada en geç haftaya salı yada çarşamba taşınmış olmamız lazım. yoksa bütün işleri tek başıma yapmak zorunda kalırım. daha önce taşındık o zaman kociş çalıştığından işleri hep ben yaptım. matkapla duvar delip banyo aynası takımını bile ben taktım :roflol:

dıptısss funda öldüremedi beni ya sen öldürcen beni gülmekten...koptum wallaaaa.offfffffffff.....karnım ağrıyo yaaaaaaaa...ayyyyyyyyyyyyyyyy......uffffffffffffff........çatlıcammmmmmmmmmm

kulaklarım çınladı bi şunlara bakiim dedim.demek sen çınlattın.lülülülülülü

Yavru tavşan yuvasından ilk kez ayrılır ve ormanda dolaşmaya başlar.
Karşılaştıgı ilk hayvana kendini tanıtır:
'Merhaba kardeş ben TAVŞAN, sen kimsin?'
Karşısındaki hayvan:
'Ben de KATIR der'
Tavşanın kafası karışır:
'Nasıl yani?' der.
Katır:
'Benim annem Eşşek, babam da At; onlar birlikte olmuşlar sonra ben
doğmuşum' der.
Tavşan yoluna devam eder. Karşılaştıgı başka bir hayvana kendini tanıtır:
'Merhaba kardeş, ben TAVŞAN, sen kimsin?
Hayvan:
'Ben kurt köpeğiyim' der.
Tavşan yine şaşırır:
'Nasıl yani?' der.
Kurt köpeği:
'Benim annem kopek, babam da kurt; onlar birlikte olmuşlar sonra ben
doğmuşum' der.
Tavşan yoluna devam ederken yavaş yavaş aklından bu bilgileri geçirir
ve işlerin nasıl olduğunu anlamaya başlar. Karşılaştıgı başka bir
hayvana kendini tanıtır
'Merhaba kardeş ben TAVŞAN, sen kimsin?'
Hayvan:
'Ben DEVEKUŞU' der.
Tavşan afallar:
'Hade lennn!'

ben yatıyorum iyi geceler dıptıscım.evrimi bulursan selamımı söyle.tarzan gibi bağırdım duymadı beni

merhabalar... Şırnak denilince kulağım kabardı denizde kum burada çocuk anlamıyorum biri doğuyor bir daha hamile kalıyorlar folik asit-progestan clexane nedir bilmiyorlar dengeli beslenmenin yanından bile geçmiyorlar... bizler onlardan daha dikkatli ve daha bilinçli olduğumuz halde sorunlarla karşılaşıyoruz Allah herkezin yardımcısı olsun. gerçi böyle konuşmakta, doğulu bir bayan 10 doğum yaptıysa aşağı yukarı bir o kadar da düşüğü oluyormuş.

selam dıptıscım nasılsın? Çok uykum vardı ama kk ya bakayım mı ne var ne yoktur derken uykumu kaçırdım galiba bir yandanda benim kabusum kabızlıkla uğraşıyorum valla çok zor bir durum... fıkranı okudum züperrrrrrrrr.

X