NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

esilicim bişey sorsam ayıp olurmu?pko nedemek???????????????

canim pko demek polikistik over demek.polikistik over demek yumartalikta bol bol kist var demek :))) bol bol kist demek adet düzensizligi, hormon bozuklugu ve gebe kalmakta zorlanmak demek:)) ama cok sükür bu sene bereketli geldide hamis kalan cok bizim sitede. darisi sizlerede insallahhhh

delüüüü sırnaşık şey vallahi ben arayıp milleti sölüom bu sene tatili fethiyede yapın gelin yanımıza diye :roflol: buyrun kapım herkeslere açık sırnaşık şey yahu evrim şu yazıların boyutunu azcık ufak yapsana kızıııııım

canım inşallah hamile kalırsın.herşey gönlünce olsun

işteeeeee evrim farkııı..oleyyy...belli ettim kendimi...işte ben buyum yaaaa..küçük yazarsam farketmezsiniz benüüüüüüüüüüüüüüüüüüü............[/SIZ

yaaa ben ön sayfaları okuyayım derken burda 2 sayfa daha birikmiş! bi dizi izledim geldim, karışmış gene ortalık şutarafagitti
ay kızlar yaa,benim kocişime yazııkk, dizilerde gördüğü bebeklere bile sempatiyle, gülümsemeyle bakmaya başladı, çok üzülüyoruuum..senağlama

kız funda beni burda çıldırttığın yetmiyoda bide özeldenmi çıldırtmaya uğraşıyon..ne olur beni azat et...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…