NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

söleme hayatım korunuyoruz de kurtul. Bende 8 aylık evliyim ama 2 ay oldu vajinusmusdan kurtulalı inan o daha büyük dertti yani başlangıç sayılır bizim için

söleme hayatım korunuyoruz de kurtul. Bende 8 aylık evliyim ama 2 ay oldu vajinusmusdan kurtulalı inan o daha büyük dertti yani başlangıç sayılır bizim için

ışılcım çok geçmiş olsun...ceren bak ışıl doğru söylüyo gebelik olmazsa korunuyoz de..bu sefer seni daha çok strese sokarlar olmuyomu ne zaman olucak diye...

slm cnm valla okurken içimden bi ses bu kız kesin hamiş dedi bilmiyorum ama öle çıkar inşallah kısa zamanda tadarsın bu güzel duyguyu tatlım:))

ceylancım inşallah hamilesindir canım.bişey sorucam sende regli olacakmışsın gibi ağrı oluyomu?hani bendede olursa moralimi bozmayayım

ışılcım çok geçmiş olsun...ceren bak ışıl doğru söylüyo gebelik olmazsa korunuyoz de..bu sefer seni daha çok strese sokarlar olmuyomu ne zaman olucak diye...

kızlar iyi,hoş söylüyorsunuz da, ben evleneli 1,5 yıl oldu. 1 yıl zaten korunduk ve o zamandan başlamışlardı,korunma bak çocuğun olmaz sonra,ilk bi tane yap sonra korunursun filan diye. şimdi onlara hala korunduğumu söyleyipte sonra uzun süreler bebiş olmazsa daha kötü olacak. biz sana demiştik diycekler

konu ne yaw ben anlamadım o yüzden bişey yazamıyorum banada anlatın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…