Doğuma Hazırlık Nisan gelmesi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Evet canım inşallah sağ salim kucağımıza alalım senin bebişin cinsiyeti ne hani kızlar erken doguyo diyolar ama dogrumu benim kız

InsAllah canim benimki oglan ama bi arkadasiminki kiz o gununden 1 gun once dogurdu yani illa erken olacak diye biseyde yok :) seninde gunun az kalmis belirtilerin de varsa cok gecmeden olur :)

InsAllah canim benimki oglan ama bi arkadasiminki kiz o gununden 1 gun once dogurdu yani illa erken olacak diye biseyde yok :) seninde gunun az kalmis belirtilerin de varsa cok gecmeden olur :)
Allah bağışlasın inşallah canım:) belimde var biseyler sanki ama anlam veremiyorum

Canım son kontrolün ne zamandı sezeryanla ilgili bişey dedi mi doktor yada suni sancı ile doğumu başlatma falan

Canim gunluk acilde nst cektiriyorum. Aslinda yatis yapmami istiyorlar suni sanci ile dogumu baslatmak icin ama ben az daha beklemek istedigim icin kabul etmedim. Persembe gunune kadar kendi sancim baslamazsa mecbur suni sanci verilecek. Normal dogum olmazsa mecbur sezeryana gececekler.

Allah yardımcımız olsun inşallah canım hayırlısı belli mi olur bebişin işleri:) bi baktin sabaha geliyor

Cnm ne yaptın nedir durum

Canimm hemsirelere soz verdigim gibi persembe 7 haziran da 41+4 haftada yatis yaptim suni sanci ile baslatilacakti cunki bende daha hala tik yoktu :)
Islemleri tamamladik nst ye baglandim ve agrilarim gorundu! Ben hissetmiyordum ama bekliyelim bosuna suni sanci vermiyelim dediler. Pilates topunda ziplaya ziplaya sancilarim cogaldi :) ikindiye dogru artik hissetmeye basladim ama acilmam daha hala 1-2 cm ancaydi.. Aksam iyice cogaldi sancim doktorum ve ebeler iftar acarken ben nst ye bagli kivraniyordum :) sonra cikardilar az yuruyus yapiyim diye kalktim ve asiri bi baski hissettim biraz yurudum bikac kez tekrarlandi en son dedim bu cikacak gibi muayenne edelim dediler veeee doguruyon kizz dedi ebe.. Hemen dogumhaneye gittik agrilarla birlikte ikinacaz dediler ve oglum dunyaya geldi cok sukur :) bekledigime deydi cunki cok guzel bi dogumum oldu. Kendi doktorumda dogumuma girdi (devlet hastanesi olmasina ragmen esim ve annemde dogum oncesi ve sonrasi yanima girebildiler). Biraz uzun oldu ama hakkini helal et :)

Oy canım çok güzel rabbim analı babalı buyutsun ya oy oy ben yine heyecanlandım sanki tekrar doğum ediyorum sandım ay acılı ama çok güzel duygu

Oy canım çok güzel rabbim analı babalı buyutsun ya oy oy ben yine heyecanlandım sanki tekrar doğum ediyorum sandım ay acılı ama çok güzel duygu
Aminnn cumlemizinkini canimmm.. Aynenn cok guzel bi duygu Allahim isteyen herkeze nasip etsin insAllah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…