Doğuma Hazırlık Nisan gelmesi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Canim sulu gibi mi akinti? Suyun yavas yavas akiyor olabilir.
Canım gece bir kere sancı girdi ama nefesim kesildi sanki sabah lavaboya gittim bişey yoktu geldim yatağa akıntı hissettim baktım sildim baya uzadı yoğun kirli bir akıntı çok kirli sarı gibi

Canım gece bir kere sancı girdi ama nefesim kesildi sanki sabah lavaboya gittim bişey yoktu geldim yatağa akıntı hissettim baktım sildim baya uzadı yoğun kirli bir akıntı çok kirli sarı gibi

Hmm bilmiyorum canim ya sumuksu yogun bi akinti olunca nisan diye biliyorum ama daha kendimin bile basima gelmedi o yuzden emin degilim sendeki ne oldugunu. 40+2 olduk dun gece heralde az bi sutum akmis sag gogsumden ama daha ortada bebek mebek yok :)

Ben 38+4

Canim güya mayis annesi olacaktim hazirana kaldim ve daha hala beklemedeyiz. Sanci manci hicbisey yok 41+1 olduk.. Sen nasilsin? Varmi dogum belirtisi felan?
Seninkinin gelmeye niyeti yok desene Belimde şancı var ara ara geliyor bi duş aldım uzanıyorum ve çok korkuyorum

Aynen oyle canim
Korkma ya bebegini dusun onu kucagina aldiginda tum agrilari unutmus olacaksin insallah.. Heralde benim sancim baslasa korkudan degil sevincten agliyacam..
Evet canım inşallah sağ salim kucağımıza alalım senin bebişin cinsiyeti ne hani kızlar erken doguyo diyolar ama dogrumu benim kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…