Doğuma Hazırlık Nisan gelmesi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Hllkl

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2017
333
136
26
Kızlar Nisan gelmesi nasıl oluyor gece kasiklarimda çok batma oldu sanki içimde minik bisiler patlıyordu lavaboya gittim koyu sümüksü kahverengi leke geldi benden ağrılar devam etti gittim doktora kasılmalarım oldu ve bişi yok doğum değil dedi sanki aklı yerinde değildi hastanedede yer yoktu zaten sizce nedir bu

başka dr git başka hastane yokmu ,

dr için hiç önemi yok ne yazık ki , lütfen kendını iyi dinle , dıkkat et ,

hayırlı dogumlar olsun , olmayanlara bol bol dua et ne olur

Hiç bilgim yok canım yaa deneyimli olan arkadaşlar yardımcı olur ancak ama bence de ihmal etme başka bir doktora görün istersen ihmal etmeye gelmez çünkü Rabbim yardımcın olsun sağ salim doğum yapar gelirsin inşallah

Oy kuzum çok sağol Allah herkese nasip etsin evlat kokusunu bakalım Nisan olsun bende bi dogurayim

kuzum yaa :) sürekli senin konularını okuyorum ben :) hayırlısıyla doğumunu yap ve burayada yaz muhakkak..doğumda bizlere de dua edersen çok sevinirim :)

Okudugum kadar nisan'in gelmis canim hadi hayirlisi. Nisan geldikten 2-3 gun icinde dogum basliyabilir tabi daha erkende olabilir. Kac haftaliksin? Ben 40+1 ve daha ne nisan ne sanci hicbisey yok

Okudugum kadar nisan'in gelmis canim hadi hayirlisi. Nisan geldikten 2-3 gun icinde dogum basliyabilir tabi daha erkende olabilir. Kac haftaliksin? Ben 40+1 ve daha ne nisan ne sanci hicbisey yok
Canım şuan bile az az geliyor benden belime kapıyor bir ağrı 38+3 ben

Ya canım benim.o pembe akıntı gitti ama.hep kirli akıntı oluyor anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…