Nisan Bebeklerinin Cinsiyetleri

Kiz Anneleri Nerdesiniz Ben Yalniz Mi Kaldim Yoksa :)

:teytey:Yalnız değilsin Işık'cığım Bir kız haberide benden. Bugün öğrendik kızımız olacak Allah'ın izniyle.:dance:

çook sevindim canım hayırlısı olsun kızıma arkadaş geliyoo :))
allah nazarlardan korusun bebişlerimizi işallahhh

kısslar bende varım kıss annesıyım ama sanırım CADIARZU dr bırı kız dedı bırı erkek neysee anlamadıkk

merhaba arkadaslar,

bende dün gittim doktora, doktor oglun olacak dedi.

Valla saydim umarim dogru saymisimdir simdiye kadar 15 erkek bebek 12 kiz bebek olmus.Ben erkek bebekleri daha cok saniyordum ya gene iyiymis yari yariya nerdeyse hadi bakme devam.Ya kizlar yoksa tek benmi kaldim cinsiyetini ogrenmeyen :'(

bende varim kiz annesiiiiii, icinize en doguyorsa o cikiyor bayanalr

ne güzel kız anneleri çoğalıyoooo :)))))
kızlar ne zaman alışveriş yapmaya başlıycaksınız bebişler için

Ben dün cinsiyetini öğrenir öğrenmez pempe donumuzu aldık donanalım diye birde pempe çorap aldım. Daha ayrıntılı gezmedim ama kızlar için çok güzel giysiler eşyalar var.

Bugün saat 13:30 da 3lü test sonucunu almaya gideceğim ve inşallah cinsiyetini de öğreneceğim:)
gelir gelmez yazarım.çok merak ediyorum...

BANADA Bİ PRENSES GELİYO :)
12 NİSAN DA İNŞALLAH

kızlar dr yeni geldim erkege dair bişey göremedim ,,yüzde doksan kız kız dedi ..erkek olursada surpriz olur dedi...kızım olacak ...ayyyy çok tuhaf geldi bu kelime ...alışırımdemi kızlar...

slm kızlar doktorum bana da kız dedi ama tam net değil önümüzdeki aylarda değişmezse kız olacak ve bebişim yüzüstü yatıyordu şimdiden özledim onu. Bu arada ne kadar dikkat etmeye çalışsamda hızla kilo alıyorum ben napıcam yaaa(((

aynı kaderdeyız canım benımkınınde cınsıyetı muamma valla bı dr kız dedı bırı erkek hayırlısı olsun bakalım bısde aynıyız ınankı yaa kılolaar alıyorda basını gıdıyor ama hayırlısı olsun

bende hizli kilo aliyorum simdiden 5 kilo almisim.

evet kızlar bende öğrendim benimde bir oğlum olacakmış prensim çabuk gel

benimde oğlum olacakmış 24 nisanda doğacak inşallah ama 3lü testi yaptırdım ultrason normal herşey yolunda çıktı ama kanı tekrar istediler ikiliyi de yaptırdım temiz çıkmıştı inşallah bi sorun çıkmaz benim için dua edin kızlar sabah tekrar gidecem

kızlar geçen perşembe tıp fakültsine 3lü test sonucumu almaya gittim çok şükür normal çıktı ben ultrasona da girerim diye düşünüyordum fakat dr. obstetrik ultrason ve tarama ultrasonu için aralık'ın 3 ve 24 üne gün verince ve ayrıca ult.gireme gerek görmedi bende hayal kırıklığıyla hastaneden ayrıldım çünkü artık öğrenemk istiyodum,bu yüzden cuma günü cinsiyetini öğrenmek için özele gittim fakat bebikomun canı göstermek istemedibacaklarını karnına çekmiş ikiye katlanmıştı(yine öğrenemedim dr.pazartesi gel bi daha bakalım dedi.bugün sabah tekrar gittim bu sefer bacaklarını açıp çok net gösterdi ben bile gördüm erkeğim erkek diyor,yani bir oğlum daha oluyor,oğluma hem kardeş hem arkadaş geliyor yaşlarının yakın olması da ayrı bir güzellik.bebeğim doğuğunda Yiğit 16 aylık olacak:))2.sinin isminideMert düşünüyoum___Yiğit ve Mert:)))canlarım..oğullarım..

bi prens daha geliyo yani :)
hayırlı olsun canım oğluşların sağlıkla büyüsünler işallahh

evet benimki de errrkek:))
bu sene prenslerin yılı sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…