Nisan Bebeklerinin Cinsiyetleri

bugün öğrendik bi oğlumuz olacakmış hayırlısıyla...

slm merhaba arkadaşlar ben de nisan annesiyim bugün bebişimin cinsiyeti belli oldu bir kızım olucak allah nasip ederse allah herkese nasip etsin inşallah

bende hala öğrenemedim arkadaşlar aslında 16 cı haftam bitiyo, bekliyorum hala ulturason tarihimin gelmesini, ben yurt dışındayım burda herzaman ulturasona sokmuyolar taa aralığın 5 ine randevum var nerdeyse 5 ci ayım bitmiş olacak ozaman.napalım hayırlısı olsun diyorum artık......

benımde bır kızım olacak heralde bır doktora gıttım kız gıbıde oglan gıbıde deı oglan bekleyelım dedım baska bır dr gıttım kız dedı hayırlısı olsun

18 HAFTALIK HAMİLEYİM. BUGÜN KIZIM OLUCAĞINI ÖĞRENDİM. ÇOK MUTLUYUM. PRENSESİM BENİM:)))

benim oğlum 24 nisan doğumlu nisanda doğan bebeklerin coğu erkek

kızlar bencede benim bebegimde erkek dogdu kesin nisan erkek ayı

benim bebişimde 29 nisan dogumlu ve erkek ben ikinci dogumumu da nisanda düşünüyodum amaaaaaa :bbo:fisfisfis

selam kızlar nasipse ben de nisan annesi olacağı ama cinsiyetini dha bilmyorum. Önümüzdeki hafta gidicem bakalım dr. cinsiyetini söyleyecek mi merakla bekliyorum:)))))))))

slm kızlar bende nisan annesi olacam inşallah 17haftalık hamileyim benim bebeğimin cinsiyeti de belli olmadı bu hafta yine gidecem inşallah oğlum olur dua edin çok şükür sağlığı yerinde allah hepinizin gönlüne göre versin

annis adayı bana da yapar mısın takvim beklenen doğum tarihimiz 24 nisan şimdiden teşekkür ederim

annis adayı bana da yapar mısın takvim beklenen doğum tarihimiz 24 nisan şimdiden teşekkür ederim

Canim yaptim takvim yukarda benim bu yazima gir alinti yap yerinden yukardaki [url ile baslayip [/url] ile biten yaziyi al kes burdan kontrol paneline gir orda imza ayarlariniz var ordaki mesaj kutusuna yapistir ve alltaki imzami kaydet yazisina bas tamamdir.Umarim yapabilirsin gule gule kulan.

kızlar ben geçen perşembe 3lü test için gittim ultrasona da girerim artık bebeğimin cinsiyetini öğrenirim diye düşünmüştüm ama sadece kan verdim ve sonuç randevusu aldım yani bu perşembe öğreneceğim inşallah.Nisan hamişlerinden başka öğrenemeyen var mı yoksa bi tek ben mi kaldım

Ben varim bacim benim daha ogrenmemede 20 gun var.Yalniz degilsin bacim korkma :içelim:

kizlar bu kadar oglanin arasinda benim bi prensesim geliyoooooooo

kızlar selam benım bebişimde erkek...nisan ayı erkek ayı sanırım

evet ya çoğunluk erkek valla hayırlısı olsun hepimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…