nisan ayında güzel haberi bekleyenler:)

teşekkür ederiz, umarım sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

Kizlar adet oldum hemde 1 hafta vardi gunume

hayırlısı olsun canım, sanırım ben de olucam. az önce wc gittim. tuvalet kağıdına varla yok arası pembe bişiler geldi. eşime de söyleyemedim morali bozulmasın diye ama sanırım hamile diilim.

Mrb adet tarihimiz aynı inşaallah mutlu haberi hepimiz alırız. Ben aşılama yaptırdım ilk defa. Allah isteyen herkese çifter çifter versin

kızlar benim umutlarım gelecek aya kaldı malesef, tam da gününde adet oldum

bu 4 üncü ay bitiyo bekliyoruz nerdeyse hergün ilişkiye giriyoruz ayağımı kaldırıyorum yastık koyuyorum fln ama tık yok ... bu ay olsa çk güzel olur du :) adet günüme de 15 gün fln var

bizim bu ay 5.ayımız geçen ay çok umutlanmıştım hoş her ay öle umutlanıyorumda geçen ay 16sında adet olmam gerekirken 23nde oldu umutlarım bu aya kaldı böylelikle ben çok istiyorum gel bebeğim artık diyorum ama herhalde daha vakti var bu ayda daha bir hafta var ama yine olmayacak gibi bir his var içimde geçen ayki belirtileri yaşıyorum psikolojik yani Rabbim inş isteyen herkese hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip eder...

bende en son 10 marta adet oldum ama 35 günde bir olduğumdan 15 nisan yani bugün adet günümdü.henüz hiç adet belirtim de yok .normalde şimdiye kadar heryanımın şişmesi lasımdı.göğüslerimde desen ne acı ne şiş.bakalım bende umutlanıyorum.bu gün test yaptım merakıma yenik düşüp negatif çıktı.ama umudumu yitirmedim.geç yumurtladığımdan geç döllenmedir diye kendimi teselli ediyorum.ödüm kopuyor kırmızılar gelecek diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…